Za upit apotheke in der nähe pronađeno 7475 oglasa

Čukarica, Žarkovo - Trgovačka, 101m2

Žarkovo, Čukarica, Beograd

Čukarica, Žarkovo - Trgovačka 4.0, 101m2 (lođa 5m2), 5/7, CG, lift, telefon, interfon, podrum U ponudi četvorosoban stan na petom spratu,... više

268.000€ (2 653 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 101m²
  • 5/7 spratova

Voždovac, Voždovačka crkva, Podravska, 2.0, 58m2, 175000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 129563, II/II, terasa(2), uknjizen, parking. Odlican svetao, trostran, kompletno kvalitetno renoviran i odmah useljiv stan. Iznad... više

175.000€ (3 017 €/m²)

  • 2 soba
  • 58m²
  • 2/2 spratova

Stari grad, Knez Mihailova, Cara Uroša, 3.0, 110m2, 460000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 101772, IV/V, dupleks, klima, francuski balkon, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz mermerni, stara gradnja, fasada dobra, moze... više

460.000€ (4 181 €/m²)

  • 3 soba
  • 110m²
  • 4/5 spratova

POSLOVNI PROSTOR GRUŽA 1000m2

Gruža, Knić, Knić

Na prodaju poslovni prostor u Gruži od 1000m2 50.000 eura, na 15 ari placa. Objekat se nalazi na 2 km od centra Gruže i magistralnog puta... više

50.000€ (50 €/m²)

  • 1000m²
  • Prizemlje

Dvosoban stan u centru Aleksinca, II sprat, 60 m2

Centar, Aleksinac, Aleksinac

Na prodaju prostran dvosobni stan na II spratu kvalitetene starije zgrade u centru Aleksinca. Sastoji se od ulaznog hodnika,... više

67.000€ (1 116 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 2/4 spratova

Veća parcela 117 ari za višenamensku izgradnju

Širi centar, Lapovo

Kompletna parcela je jedinstvena celina koja se sastoji iz nekoliko manjih parcela istog vlasnika, privatna je svojina 1/1, što daje mogućnost... više

23.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Šestosobna kuća SREMSKA KAMENICA, 240000€

Sremska Kamenica, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka 3091380 -CENA 240.000 + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA. Prodaje se odlična, komforna dvojna kuća u blizini policijske škole u Sremskoj... više

240.000€ (1 043 €/m²)

  • 230m²

Batajnica - Klin, 53, 07 ari, uknjižen ID#1556

Batajnica, Zemun, Beograd

Na prodaju plac uknjižen kao poljoprivredno zemljište, površine 53.07 ari. Prodaje se kao celina sa drugim placem površine 54.09 ari. Odlična... više

212.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Stan na Paliluli, 2.0, 63 m2, 4. sprat, lift

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju stan na Paliluli, u blizini NKC-a, 63 m2. Stan se nalazi na 4. spratu stambene zgrade novije gradnje sa liftom i sastoji se od ulaznog... više

118.500€ (1 880 €/m²)

  • 2 soba
  • 63m²
  • 4/6 spratova

Prodaja, Kuća, Vranje, Okolina, Lepčince

Lepčince, Okolina, Vranje

Na prodaju kuća u selu Lepčince, u okolini Vranja, idealna za one koji traže mir u lepom prirodnom okruženju. Površina placa na kome se nalazi... više

22.000€ (200 €/m²)

  • 110m²
  • .sprat

Stambeni-vikend objekat Pozega-Drazinovici

Požega

Stambeni objekat je renoviran potpuno iznutra i spolja, ograđen plac. Bruto povrsina objekta je 180m2 neto 150m2. Građevinska parcela u površini... više

55.000€ (305 €/m²)

  • 180m²

Irig, Vrdnik, , 5.0, 229m2, 164800EUR

Vrdnik, Irig

Agencijski ID: 120127, 15.92a, prizemna, struja, klima, terasa, uknjizen, luks renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta,... više

164.800€ (719 €/m²)

  • 229m²