Za upit apotheke in der nähe pronađeno 7493 oglasa

Višenamenski prostor u suterenu nove stambene zgrade , 86 m2, u blizini buleva

Bulevar Nemanjića, Medijana, Niš

Na prodaju višenamenski prostor u suterenu nove stambene zgrade , 86 m2, u blizini bulevarske pijace. Pogodan je za poslovni prostor ili čak... više

45.000€ (542 €/m²)

  • 83m²
  • Prizemlje

Novi Sad, Centar, Ćirpanova, 3.5, 80m2, 189000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 97419, IV/IV, klima, lift, terasa, uknjizen. Prodaje se 3.5 stan u Cirpanovoj IV. sprat, lift, centralno grejanje. Svetao, duplex,... više

189.000€ (2 362 €/m²)

  • 4 soba
  • 80m²
  • 4/4 spratova

Mirijevo, stan sa garažom, lux ID#1491

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Na prodaju moderan stan u Mirijevu. Funkcionalan stan u izgradnji se nalazi na II soartu, na odličnoj lokaciji u blizini javnog prevoza, prodavnica,... više

120.000€ (2 926 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 2/3 spratova

Poslovna zgrada u Kragujevcu 576 m2, plac 441 m2

Male Pčelice, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju poslovna zgrada u Kragujevcu, naselje Male Pčelice, površine 576 m2 .... više

300.000€ (520 €/m²)

  • 576m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Telep - Namešten dvoiposoban stan ID#1001053

Telep, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Telep. Izdvajamo iz ponude odlično održavan stan u sklopu porodične kuće, uknjižen 1/1. Na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje u... više

181.280€ (2 060 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 88m²
  • Prizemlje

Domaćinstvo sa kućom i plastenicima, Kutleš

Kutleš, Leskovac, Leskovac

Na prodaju kuća sa plastenicima u selu Kutleš, kuća se nalazi na placu od 2701 m2. Kuća se sastoji od lođe, hodnika,... više

90.000€ (642 €/m²)

  • 140m²
  • Prizemlje

Trosoban stan NOVI SAD, 257500€

Cara DuŠana, Novi Sad

AGENCIJSKA OZNAKA STANA JE 1042055. Adamovicevo naselje. Odlicna salonska nekretnina u jednom od najlepsih delova grada. Trosoban stan, 102m2.... više

257.500€ (2 524 €/m²)

  • 3 soba
  • 102m²
  • Prizemlje/1 spratova

Voždovac, Avala, Prnjavor , 3.0, 100m2, 180000EUR

Avala, Beograd

Agencijski ID: 117486, 17a, pr, struja, klima, terasa, uknjizen, nov, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, dvoriste/basta, ostava, cela.... više

180.000€ (1 800 €/m²)

  • 100m²

Savski venac, Beograd na vodi, Bulevar Vudroa Vilsona , 2.0, 53m2, 315000EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Agencijski ID: 103745, XI/, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, parking, podrum. Prodajem stan u okviru kompleksa Beograd na vodi, zgrada... više

315.000€ (5 943 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • 11.sprat

Sremska Mitrovica, Manđelos, , 8a, 17000EUR

Manđelos, Sremska Mitrovica

Agencijski ID: 126644, uknjizen, plac. Prodaja placa sa gradjevinskom dozvolom, projektom kuce i mogucnoscu gradnje kuce, u popularnom vikend... više

17.000€ (21 €/m²)

  • 800m²

Dvosoban stan 40 m² Veternik | Renoviran | Terasa | Gasno grejanje | Parking

Veternik, Novi Sad

U ponudi je dvosoban stan površine 40 m² u Veterniku, u ulici Milana Tepića. Stan se nalazi u mirnom delu naselja, u blizini svih sadržaja potrebnih... više

81.000€ (2 025 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • 1/3 spratova

Dvoiposoban stan u novogradnji

Knjaževačka, Pantelej, Niš

Na prodaju savremeno koncipiran stan u kvalitetnoj novogradnji, površine 46,29 m², na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu. Stan odiše... više

96.600€ (2 100 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 46m²
  • 3/4 spratova