Za upit apotheke in der nähe pronađeno 7496 oglasa

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 1.5, 46m2, 85100EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130560, IV/. Prodaja stanova u novogradnji – Radio Far, Surcin U ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smesten... više

85.100€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 4.sprat

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 2.0, 56m2, 103600EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130495, PR/. Prodaja stanova u novogradnji – Radio Far, Surcin U ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smesten... više

103.600€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 0.5, 25m2, 46250EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130550, I/. Prodaja stanova u novogradnji – Radio Far, Surcin U ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smesten... više

46.250€ (1 850 €/m²)

  • 1 soba
  • 25m²
  • 1.sprat

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 0.5, 27m2, 49950EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130497, I/. Prodaja stanova u novogradnji – Radio Far, Surcin U ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smesten... više

49.950€ (1 850 €/m²)

  • 1 soba
  • 27m²
  • 1.sprat

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 2.0, 66m2, 122100EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130496, PR/. Prodaja stanova u novogradnji – Radio Far, Surcin U ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smesten... više

122.100€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 66m²

Vrhunska lokacija - trosoban stan

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju funkcionalan trosoban stan površine 64,62 m², koji se nalazi na IV spratu stambene zgrade. Stan je severne i zapadne orijentacije,... više

158.400€ (2 475 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 64m²
  • 4/4 spratova

Na prodaju kuća u Ćupriji

Širi centar, Ćuprija

Prodaje se nameštena kuća površine 180m2 u mirnijoj ulici u širem centru grada. Nalazi se na placu površine 3.91a. U dvorištu se takođe nalazi... više

80.000€ (444 €/m²)

  • 180m²
  • .sprat

Botanicka bašta, 72m², renoviran

Botanička bašta, Palilula, Beograd

U ponudi je potpuno uknjižen triplex u kući, na samo nekoliko minuta hoda od Botaničke bašte. Prostor nije u zgradi, što garantuje više privatnosti... više

229.000€ (3 180 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 72m²
  • Prizemlje/2 spratova

STANOVI NA PRODAJU NOVI SAD | STANOVI U IZGRADNJI SAJMIŠTE | GARSONJERA | DVOS

Sajmište, Novi Sad

Stanovi na prodaju u Novom Sadu nude se u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu u izgradnji na Sajmištu u širem centru grada. Projekat predstavlja... više

173.073€ (3 762 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 46m²
  • 4.sprat

Banatić, Novi Sad

118.141€ (4 219 €/m²)

  • Garsonjera
  • 28m²
  • 1.sprat

Banatić, Novi Sad

211.150€ (2 853 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 74m²
  • vp/7 spratova

Banatić, Novi Sad

203.678€ (3 573 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • 1.sprat