Barajevo (mesto), Barajevo, Beograd
Barajevo, centar - Bagrdanska kuća, 158m2 (četiri terase 8m2), SUT+PR+PTK, grejanje na čvrsta goriva i struju, dve inverter klime, podrum,... više
159.000€ (1 006 €/m²)
Centar, Soko Banja, Sokobanja
Na prodaju plac na ulazu u Soko Banju sa desne strane iz pravca Knjazevca. Put do placa je nasipan. Pored placa je prikljucak za struju, a voda... više
40.000€ (36 €/m²)
Bulevar kralja Aleksandra, Zvezdara, Beograd
U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, luksuzno opremljen trosoban stan u novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija – Bulevar kralja... više
200.000€ (3 703 €/m²)
Sremska Kamenica, Novi Sad
ZAŠTO JE OVA KUĆA PRAVI IZBOR ZA VAS? Zamislite da se budite uz cvrkut ptica, u tišini koju samo priroda može da pruži, dok ste i dalje na... više
149.000€ (1 619 €/m²)
Plavi Horizonti, Zemun, Beograd
Zemun, Plavi horizonti, Jovana Boškovića, kuća uknjižena na 154m2, realne površine oko 360m2, sut+pr+1+pot, na placu od 6,47ari.Iizgrađena 2010.... više
475.000€ (3 084 €/m²)
Kružni tok, Ćuprija
Na petom spratu stambene zgrade, nalazi se ovaj funkcionalan i svetao stan površine 32 m², koji je upravo prošao kompletnu adaptaciju. Idealan... više
30.000€ (937 €/m²)
Centar, Stari Grad, Beograd
Stari grad, centar - Čika Ljubina 3.0, 73m2, 4/4, toplotne pumpe/podno grejanje, lift, interfon, video nadzor U ponudi za prodaju izuzetan,... više
399.000€ (5 465 €/m²)
Blok 62, Novi Beograd, Beograd
Novi Beograd, Blok 62 - Nehruova 3.0, 98m2 (terasa 15m2), VPR/9, CG, parking, garaža U ponudi stan površine 98m2 koji se sastoji od dve fizički... više
295.000€ (3 010 €/m²)
Konatice, Beograd
Agencijski ID: 102615, uknjizen, deljiv, plac. Plac u Konaticama na 5 km od Drazevca. Do samog placa asfaltni put,struja voda sve na 4m od... više
110.000€ (5 €/m²)
Beograd Na Vodi, Beograd
Izuzetno luksuzna zgrada u okviru projekta Beograd na vodi - BW Riviera, nalazi se u prvom redu do savske promenade, odmah pored TC Galerija,... više
960.000€ (8 000 €/m²)
Borsko Jezero, Bor
Agencijski ID: 93959, I/I, 17a, klima, telefon, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvoriste/basta,... više
299.000€ (1 196 €/m²)
Vrtište, Crveni krst, Niš
Na prodaju poljoprivredno zemljište na granici Vrtišta i Mezgraje, 48 ari, 11.000e. Parcela se nalazi u naseljenom delu mesta i na njoj postoji... više
11.000€ (2 €/m²)