Bubanj, Kragujevac
Savršena lokacija – na par minuta hoda od fakulteta! Prodaje se prostran stan površine 106m², u jednom od najtraženijih delova Kragujevca –... više
191.500€ (1 806 €/m²)
Kalemegdan, Stari Grad, Beograd
Stari grad, Kalemegdan - Braće Baruh 4.5, 120m2 (terasa 3m2), VPR/4, CG, telefon, interfon, podrum Na jednoj od najtraženijih lokacija, na... više
498.000€ (4 150 €/m²)
Brestovik, Beograd
Agencijski ID: 125213, struja, kanalizacija, uknjizen. U mirnom delu Brestovika plac pod vocnjakom od 33ara. U blizini Dunava. Veoma plodno... više
58.000€ (17 €/m²)
Donja vrežina, Pantelej, Niš
Niš, Donja Vrežina - Na prodaju 1.5 stan, 50m2, u novogradnji, na sjajnoj lokaciji u Donjoj Vrežini na par minuta od Hrama Svetog Vasilija Ostroškog.... više
92.500€ (1 850 €/m²)
Donja vrežina, Pantelej, Niš
92.500€ (1 850 €/m²)
Donja vrežina, Pantelej, Niš
Niš, Donja Vrežina - Na prodaju garsonjera, 37m2, u novogradnji, na sjajnoj lokaciji u Donjoj Vrežini na par minuta od Hrama Svetog Vasilija... više
68.450€ (1 850 €/m²)
Telep, Novi Sad
Na prodaju je moderan jednosoban stan (1.5 soban) površine 37 m2 u novogradnji na odličnoj lokaciji – Telep, Novi Sad. Ovaj potpuno namešten... više
122.364€ (3 307 €/m²)
Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd
Na prodaju izuzetno komforan i funkcionalan stan površine 122 m², smešten na 3. spratu stambene zgrade u mirnom i uređenom naselju Dudovi, Obrenovac.... više
250.000€ (2 049 €/m²)
Novi Sad
Agencijski ID: 131612, I/II, terasa. ProdajaJUZNI VETERNIK NOVI **ELEGANCIJA DUPLEX** USELJIV! POVRAT PDV 67 m2, 3 spavace sobe 5,72 m2, 10,53... više
108.900€ (1 251 €/m²)
Akva Park, Jagodina
Na prodaju lokal na najtraženijoj lokaciji u gradu, idealan za one koji znaju da prepoznaju pravu poslovnu priliku. Odlična kvadratura, funkcionalan... više
40.000€ (800 €/m²)
Vinorača, Okolina, Jagodina
PLAC NA ODLIČNOJ LOKACIJI – ULAZ U VINORAČU Na prodaju ravan i lepo pozicioniran plac-građevinsko zemljište- površine 22,7 ari, smešten na... više
29.000€ 0 €/m²)
Palilula, Niš
Prodaje se funkcionalan i svetao stan površine 59m² u kvalitetnoj novogradnji. Stan je odlično organizovan i sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom... više
155.760€ (2 640 €/m²)