Za upit apotheke in der nähe pronađeno 7500 oglasa

Prodaje se porodična kuća kod hotela Tami residence

Kalač brdo, Palilula, Niš

Prodaje se odlična porodična kuća na Kalač Brdu. Kuća ima u prvom nivou podrumsku prostoriju kotlarnicu i letnju kuhinju. Unutrašnje sptepenište... više

230.000€ (655 €/m²)

  • 351m²
  • Prizemlje

Na prodaju četri parcele u Aleksandrovu ukupne površine 5431m2

Aleksandrovo, Merošina, Merošina

Na prodaju četri parcele u selu Aleksandrovo, opština Merošina, ukupne uknjižene površine 5431m2. Parcele se nalaze na odličnoj lokaciji,... više

31.000€ (5 €/m²)

  • 5431m²

New Minel-četvorosoban stan, lux ID#1630

Tošin Bunar, Novi Beograd, Beograd

NEW MINEL-LUKSUZAN ČETVOROSOBAN STAN SA PANORAMSKIM POGLEDOM U srcu Novog Beograda, u jednom od najtraženijih i najmodernijih kompleksa – New... više

336.937€ (4 011 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 84m²
  • 14/22 spratova

Na prodaju – luksuzan, uhodan smeštajni objekat sa 7 apartmanskih jedinica,

Pravni fakultet, Medijana, Niš

Ekskluzivna prilika za investitore – na prodaju funkcionalan smeštajni objekat sa 7 apartmanskih jedinica, kompletno opremljen i sa uhodanim... više

260.000€ (1 083 €/m²)

  • 240m²
  • 2/2 spratova

Kuća, Vilandrica

Gadžin Han, Gadžin Han, Gadzin Han

Na prodaju kuća i lokal u selu Vilandrica, nadomak Gadžinog Hana. Odlična investicija za porodični život van gradske buke u mirnom okruženju.... više

65.000€ (451 €/m²)

  • 144m²
  • Prizemlje

Novogradnja u centru- Donja Erdoglija

Erdoglija, Kragujevac, Kragujevac

U ponudi su stanovi u izgradnji stambenog objekta u blizini Glavne crkve, Kragujevačke gimnazije, Velikog parka i gradske pijace. Stan br.32... više

91.950€ (2 138 €/m²)

  • 2 soba
  • 43m²
  • 1/4 spratova

Novogradnja u centru- Donja Erdoglija

Erdoglija, Kragujevac, Kragujevac

U ponudi su stanovi u izgradnji stambenog objekta u blizini Glavne crkve, Kragujevačke gimnazije, Velikog parka i gradske pijace. Stan br.7... više

98.550€ (2 142 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 2/4 spratova

Stari grad, Gundulićev venac - Šantićeva

Gundulićev venac, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Gundulićev venac - Šantićeva 4.0, 104m2 (terasa 8m2), 4/4, EG, klime, telefon, interfon, video nadzor, parking U samom srcu Beograda,... više

430.000€ (4 095 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 105m²
  • 4/4 spratova

Prizemna kuća od 92 m² sa garažom – Ćuprija, blizina Doma zdravlja

Dom zdravlja, Ćuprija

Na atraktivnoj lokaciji, u mirnom delu grada, prodaje se kuća površine 92 m² na placu od 2,47 ari. Kuća je funkcionalno raspoređena i poseduje:... više

75.000€ (815 €/m²)

  • 92m²
  • .sprat

Kuća Pantelej, 236m2

Jagodin mala, Pantelej, Niš

Na prodaju kvalitetna kuća na odličnoj lokaciji na Panteleju u Jagodin mali, u neposrednoj blizini škole, vrtića i autobuskog stajališta. Kuća... više

330.400€ (1 400 €/m²)

  • 236m²
  • Prizemlje

SAVSKI VENAC BEOGRAD NA VODI 74m2 , T , 425000e

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Beograd na vodi, Luke Celovica Trebinjca, 3.0, 73.73 m2 sa terasom, VI od VIII spratova, cg, 2 lifta,... više

425.000€ (5 743 €/m²)

  • 3 soba
  • 74m²
  • 6.sprat

Dvosoban stan NOVI SAD, 142490€

Sajam, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102602 CENA 142.490 e + agencijska provizija od 3%. U ponudi imamo uknjižen dvosoban stan na odličnoj lokaciji u blizini... više

142.490€ (2 456 €/m²)

  • 2 soba
  • 58m²
  • 3/5 spratova