Za upit apotheke in der nähe pronađeno 7504 oglasa

VRACAR CVETNI TRG 86m2 , T , 320000e

Cvetni Trg, Vracar, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Tasmajdan, Resavska, 3.0, 86 m2, terasa, II od III sprata, cg, bez lifta, interfon, klima, odmah useljiv,... više

320.000€ (3 720 €/m²)

  • 3 soba
  • 86m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Telep, Bulevar patrijarha Pavla, 2.0, 46m2, 130000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 128610, VPR/V, klima, lift, terasa. U ponudi imamo odlican stan povrsine 46m2, smesten na jednoj od najtrazenijih lokacija u... više

130.000€ (2 826 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²

Prodaja useljivih stanova na Telepu, 75 m² i 80 m², 3.0 – Kupac ne plaća p

Telep, Novi Sad

Na prodaju useljivi trosobni stanovi na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Telep. U ponudi su kvadrature od 75 m² i 80 m², idealne... više

216.622€ (2 888 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 75m²
  • 2.sprat

LUKSUZNA NOVOGRADNJA, DOM ZDRAVLJA, PENTHAUS, PETI SPRAT, TOPLOTNE PUMPE

Dom zdravlja, Medijana, Niš

Na prodaju penthaus kod Doma zdravlja u neposrednoj blizini TC Delta planet. Najtraženija lokacija kako za stanovanje, tako i za izdavanje.... više

227.500€ (1 750 €/m²)

  • 3 soba
  • 130m²
  • 5/6 spratova

Trosoban stan ,renoviran - sa nameštajem i tehnikom,VII sprat, 75 m2,

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju renoviran trosoban stan na VII spratu u zgradi sa liftom u centru.Prodaje se sa novim nameštajem i kompletnom tehnikom.... više

170.000€ (2 266 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 7/8 spratova

Zvezdara, Veliki mokri lug, Ristin potok, 0.5, 30m2, 75900 EUR

Veliki Mokri Lug, Beograd

Nov stambeni kompleks u Velikom mokrom lugu. Mirna lokacija, lagan i brz pristup auto putu, odlicna povezanost sa drugim delovima grada. Sva... više

75.900€ (2 530 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²
  • 1/3 spratova

Zvezdara, Veliki mokri lug, Ristin potok, 2.5, 53m2, 134090 EUR

Veliki Mokri Lug, Beograd

134.090€ (2 530 €/m²)

  • 3 soba
  • 53m²
  • 2/3 spratova

Zvezdara, Veliki mokri lug, Ristin potok, 1.5, 39m2, 98670 EUR

Veliki Mokri Lug, Beograd

98.670€ (2 530 €/m²)

  • 2 soba
  • 39m²
  • 1/3 spratova

Zvezdara, Veliki mokri lug, Ristin potok, 2.5, 65m2, 164450 EUR

Veliki Mokri Lug, Beograd

164.450€ (2 530 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 2/3 spratova

Odličan 3.0 stan - Bulevar Nemanjića

Medijana, Niš

Niš, Medijana - Kod Zone 3 na Bulevaru Nemanjića, prodaje se 3.0 stan, 79m2, na 5. spratu od 9 u zgradi sa liftom. Sastoji se iz prostrane dnevne... više

161.900€ (2 049 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 79m²
  • 5/9 spratova

NEKADAŠNJI STUDIO ERNESTA BOŠNJAKA

Centar, Sombor

Na prodaju dvorišni stan u centru grada od 72m2. Zgrada stana je nekadašnji studio Ernesta Bošnjaka koji se nalazi u lepo održavanom parku... više

103.000€ (1 430 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 72m²
  • Prizemlje

Sprat u kući, 75 m2, Duvanište

Bulevar Nemanjića, Medijana, Niš

Na prodaju stan u kući m2 u Duvaništu. 75 m2 . Stan se nalazi na drugom spratu novije kuće i sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom i... više

130.000€ (1 733 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 75m²
  • Prizemlje/2 spratova