Za upit apotheke in der nähe pronađeno 7504 oglasa

Vertikala kuće 240 m2, plac 3, 86 ari, Barič, Obrenovac - 55.000€

Barič, Obrenovac, Beograd

Prodaje se vertikala porodične kuće površine 239 m² na placu od 3.90 ari, kvalitetne gradnje, na odličnoj lokaciji – svega 1 km od škole u... više

55.000€ (229 €/m²)

  • 240m²
  • .sprat

Prodaja dvoiposobnog stana 78m² Liman 4 – odlična lokacija | Prodaja stanov

Liman 4, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Dvoiposoban stan 78m² Liman 4, odlična lokacija U ponudi je prodaja dvoiposobnog stana u Novom Sadu, površine 78m²,... više

169.950€ (2 178 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 78m²
  • 2/5 spratova

Četvorosobna kuća LEDINCI, 226600€

Stari Ledinci, Novi Sad

Odlična kuća u Ledincima , uknjižena , sendvič zidovi +++Agencijska oznaka 3046540. Prodaje se uknjižena kuća . Sastoji se od prizemnog dela... više

226.600€ (1 258 €/m²)

  • 180m²

2.5, Novogradnja, Železnička stanica

Železnička stanica, Palilula, Niš

Na prodaju dvoiposoban stan na lepoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u manjoj ulici u blizini Železničke stanice,... više

149.000€ (2 525 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 1.sprat

Kuća u naselju Železnički most na 4a placa

Naselje Železnički most, Jagodina

Prodaje se komforna kuća od 120 m² na placu površine 4 ara, smeštena u mirnom naselju Železnički Most u Jagodini. Ova kuća pruža idealan spoj... više

85.000€ (708 €/m²)

  • 120m²
  • Prizemlje

Na prodaju dvosoban stan u novogradnji- Duvaniste

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju dvosoban stan u useljivoj novogradnji u Duvaništu u blizini Merkatora. Nalazi se na 3.spratu zgrade sa liftom. Odlična lokacija za... više

117.200€ (2 170 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 54m²
  • 3/4 spratova

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 1.5, 41m2, 75850EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130622, IV/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

75.850€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 41m²
  • 4.sprat

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 0.5, 28m2, 51800EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130596, I/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

51.800€ (1 850 €/m²)

  • 1 soba
  • 28m²
  • 1.sprat

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 2.0, 57m2, 105450EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130609, IV/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

105.450€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 57m²
  • 4.sprat

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 0.5, 31m2, 57350EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130614, PR/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

57.350€ (1 850 €/m²)

  • 1 soba
  • 31m²

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 1.5, 45m2, 83250EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130608, IV/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

83.250€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²
  • 4.sprat

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 1.5, 63m2, 116550EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130616, PR/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

116.550€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 63m²