Za upit apotheke in der nähe pronađeno 7504 oglasa

Na prodaju plac površine 2028 m2, vikend naselje Gornji Matejevac

Gornji mMatejevac, Pantelej, Niš

Na prodaju lep plac za gradnju u vikend naselju u Gornjem Matejevcu. Odlična lokacija za porodično stanovanje u prelepom prirodnom ambijentu... više

63.500€ (31 €/m²)

  • 2028m²

NEKADAŠNJI STUDIO ERNESTA BOŠNJAKA

Centar, Sombor

Na prodaju dvorišni stan u centru grada od 72m2. Zgrada stana je nekadašnji studio Ernesta Bošnjaka koji se nalazi u lepo održavanom parku... više

103.000€ (1 430 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 72m²
  • Prizemlje

Novi Beograd, Blok 3, Bulevar Zorana Đinđića , 2.0, 62m2, 226000 EUR

Blok 3, Beograd

Veoma lep i funkcionalan stan, sa prelepim pogledom na blokove i Novi Beograd. U neposrednoj blizini svih životnih sadržaja i dešavanja. Stan... više

226.000€ (3 645 €/m²)

  • 2 soba
  • 62m²
  • 8/9 spratova

GROCKA VRCIN 354m2 , 4T , 280000e

Vrcin, Grocka, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vrcin, Skadarlijska, 6.0 kuca od 354 m2 sa 4 terase, na 7.04 ari placa, SUT + PR + I + PTK, eg, telefon,... više

280.000€ (790 €/m²)

  • 354m²

Tivat, Centar, Markuševina , 3.0, 74m2, 299700EUR

Centar, Tivat

Agencijski ID: 108989, I/, terasa, nov, u izgradnji, garaza, parking, stambena zgrada. Kompleks ima 5.500m2 infrastrukture: podzemne garaze,... više

299.700€ (4 050 €/m²)

  • 3 soba
  • 74m²
  • 1.sprat

Voždovac, Banjica - Porodice Trajković, 35m2

Banjica, Voždovac, Beograd

Voždovac, Banjica - Porodice Trajković 1.5, 35m2 + terasa 15m2, SUT/7, EG, lift, telefon, interfon, podrum, parking Prodaje se stan u novogradnji... više

130.000€ (3 714 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 35m²
  • Suteren/7 spratova

Valjevo, Divčibare - Žike Pavlovića, 37m2

Divčibare, Valjevo

Valjevo, Divčibare - Žike Pavlovića 2.0, 37m2 (terasa), PR/2, CG Prodaje se luksuzno opremljen dvosoban apartman na Divčibarama, površine... više

85.000€ (2 297 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 37m²
  • Prizemlje/2 spratova

Stari grad, Studentski trg, Višnjićeva, 7.0, 172m2, 565000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 93207, IV/IV, klima, telefon, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, parking, podrum, ostava, deljiv, stambena... više

565.000€ (3 284 €/m²)

  • 7 soba
  • 172m²
  • 4/4 spratova

Voždovac, Dušanovac - Miodraga Pavlovića, 250m2

Dušanovac, Voždovac, Beograd

Voždovac, Dušanovac - Miodraga Pavlovića kuća, 250m2 (terasa 50m2), SUT+PR+PTK, EG, telefon, interfon, podrum, parking, garaža, struja, voda,... više

330.000€ (1 320 €/m²)

  • 250m²
  • Prizemlje/1 spratova

Poljoprivredno zemljište sa zasadom šljiva (HILJADU STABALA), 3, 8 hektara, U

Kožuar, Okolina, Ub

• Na prodaju poljoprivredno zemljište u Kožuaru, opština Ub, ukupne površine 3,79 hektara, sa isplativošću na duge staze. • Ovo je prava prilika... više

49.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Parcela-livada u Ramaći

Ramaća, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju zemljište u selu Ramaća kod Kragujevca. Poljoprivredno zemljište-parcela je livada šeste klase. Trenutno je deo cerova šuma, a deo... više

13.000€ (1 €/m²)

  • 6594m²

Na prodaju potpuno renovirana kuća od 153m² sa placem od 3, 375 ari

Slavija, Ćuprija

U jednoj mirnoj ulici, gde deca još uvek bezbrižno voze bicikle, stoji kuća koja čeka svoju novu priču. Nedavno renovirana, ova kuća od 153m²... više

88.000€ (575 €/m²)

  • 153m²
  • 1.sprat