Za upit apotheke in der nähe pronađeno 7507 oglasa

PRODAJA / ZAMENA – Dvoetažni stan 99 m², III sprat, Topolice, Obrenovac –

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Mogućnost zamene za manji stan uz doplatu... više

152.000€ (1 535 €/m²)

  • soba
  • 99m²
  • 3/3 spratova

Zvezdara, Cvetanova ćuprija, Stari vinogradi, 5.0, 500m2, 300000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 70055, 6a, spratna, 4, struja, klima, telefon, terasa, uknjizen, izvorno stanje, novogradnja, podrum, stambeno-poslovna. Odlicna... više

300.000€ (600 €/m²)

  • 500m²

Stan 60m2+terasa 5m2+garaža 24m2 sa strujom. Moguće plaćanje 10000 eura na 4

Centar, Paraćin

Moguća zamena stana za garsonjeru ili manju kuću u okolini. U ponudi stan koji poseduje tri sobe, kao i veliku terasu sa prelepim pogledom na... više

53.000€ (883 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 60m²
  • .sprat

Novogradnja Donja Vrežina 49,28m2-Drugi sprat

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Prodaje se kvalitetno građena stambena zgrada u mirnom delu grada, u naselju Donja Vrežina. Osnovne karakteristike objekta su Spratnost: Po... više

86.240€ (1 760 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 49m²
  • 1/3 spratova

Savski venac, Dedinje - Miće Orlovića, 550m2

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Dedinje - Miće Orlovića kuća, 550m2, terasa, SUT+PR+I+II, EG, telefon, interfon, podrum, parking, garaža, struja, voda, kanalizacija,... više

1.800.000€ (3 272 €/m²)

  • 550m²
  • Prizemlje/2 spratova

Zemun, Ugrinovci, Nova 27, Kuća, 172m2, 250000 EUR

Ugrinovci, Beograd

Veoma lepa kuća na dva nivoa sa pripadajućim placem i dvorištem. U mirnom delu Ugrinovaca, blizu okretnice javnog prevoza kao i svih ostalih... više

250.000€ (1 453 €/m²)

  • 172m²

Apartman na Kopaoniku, 31m2 + 15 m2 terasa, kompleks Kraljevi Čardaci - 75.000

Kraljevi čardaci, Kopaonik

Na prodaju je luksuzan i udoban apartman koji može postati vaša dom na Kopaoniku. Apartman površine 31 m² nalazi se kompleksu Kraljevi Čardaci... više

75.000€ (2 419 €/m²)

  • 31m²
  • .sprat

Vračar, Hram Sv. Save - Brane Crnčevića

Hram Sv. Save, Vračar, Beograd

1.0, 36m2 (uknjižen na 30m2), PSUT/5, grejanje na struju, renoviran, interfon, internet, ktv Jednosmerna ulica Brane Crnčevića, ranije zvana... više

155.000€ (4 305 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 36m²
  • Suteren/5 spratova

3.0, Slavujev venac, Jovana Ćirilova, 66, 5m2

Slavujev Venac, Zvezdara, Beograd

3.0, Slavujev venac, 66,5m2, LUX, 3/4, podno grejanje, terasa, lift, trostrano orijentisan. Gradnja visokog kvaliteta, sa po dva stana na spratu,... više

266.000€ (4 030 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 66m²
  • 3/4 spratova

Barajevo, Vranić, Bratstva i jedinstva, Kuća, 399m2, 250000 EUR

Vranić, Beograd

Stambeno-poslovna zgrada, na dobroj lokaciji, pored magistrale, na 30 minuta od Beograda. Lux opremljena, ugrađeni najkvalitetniji materijali.... više

250.000€ (626 €/m²)

  • 399m²

Prelep 3.0 stan, centar, 95m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju odličan, lux stan, na Nišavskom keju, u centru grada, na veoma atraktivnoj lokaciji pogodnoj za porodično stanovanje i izdavanje.... više

167.000€ (1 757 €/m²)

  • 3 soba
  • 95m²
  • 6/6 spratova

Savski venac, Senjak, Milovana Glišića, Kuća, 300m2, 1500000 EUR

Senjak, Beograd

Kuća kompletno renovirana sa dva bazena, dečiji i za odrase, sa velikom garažom, na 5 ari placa, sa pogledom na Savu. Mirna ulica, stara gradnja... više

1.500.000€ (5 000 €/m²)

  • 300m²