Rušanj, Beograd
Beograd, Čukarica - Rušanj, Moravska, 237m2, 6.80 ari placa, PR+2+PK, predivan pogled na grad, 4 terase.Na prodaju je porodična kuća u Rušnju... više
160.000€ (675 €/m²)
Banovo Brdo, Čukarica, Beograd
U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, prostran i funkcionalan trosoban stan površine 85m², koji se nalazi na jednoj od najtraženijih lokacija... više
285.000€ (3 352 €/m²)
Zemun Novi Grad, Zemun, Beograd
U najlepsem delu Zemuna u blizini Dunava i Gardosa prodajemo autenticnu i sa dosta stila uredjenu porodicnu kucu. Nepokretnost datira iz dvadesetih... više
550.000€ (2 200 €/m²)
Progar, Surčin, Beograd
Predivna spratna kuća koja je u osnovi 88m2 na preko 1 ha okućnice, zaboravljena, ali ipak svojom lepotom i šarmom mami poglede. Ova spratna... više
270.000€ (3 068 €/m²)
Gornji Grad, Zemun, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zemun, Gornji grad, Dragana Rakica, 3.0, 84 m2 sa 2 terase, II i III od III sprata, dupleks, eg, bez... više
304.500€ (3 625 €/m²)
Salajka, Novi Sad
U ponudi je prodaja stanova Novi Sad, moderan i nikad useljavan troiposoban stan na Salajci, smešten u novoj zgradi na svega oko 10 minuta peške... više
244.800€ (2 376 €/m²)
Banovo Brdo, Beograd
Agencijski ID: 119184, II/VI, lift(2), terasa(2), uknjizen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta, pogodan... više
376.200€ (3 300 €/m²)
Centar, Pančevo
Pančevo, Oslobođenja, 52 m2, 2.0, 4/5, Lux. Struktura: Dnevni boravak, spavaća soba, hodnik, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, terasa. Odličan,... više
115.000€ (2 211 €/m²)
Stepa Stepanović, Voždovac, Beograd
3.0, 84m2 (dve lođe), 2/6, CG, lift, interfon, internet, KTV, dve klime, bez ulaganja Ulica Generala Štefanika proteže se sredinom naselja... više
280.000€ (3 333 €/m²)
Sarina Međa, Jagodina
Prodajemo kompaktan poslovni prostor preuređen u funkcionalan stan, smešten u atraktivnom delu grada na Sarinoj međi. Ova nekretnina je idealna... više
16.000€ (571 €/m²)
Centar, Medijana, Niš
Na prodaju dvosobni stan 61 m2, na četvrtom spratu, starije kvalitetne zgrade sa liftom. Stan se nalazi u jednom od najlepših delova grada,... više
113.000€ (1 852 €/m²)
Filozofski fakultet, Medijana, Niš
Na prodaju trosoban stan, u izgradnji, u stambenom objektu PO+P+V, na jednoj od najtraženijih lokacija. Stambeni objekat je zamišljen i dizajniran... više
192.900€ (2 411 €/m²)