Krunska, Beograd
Beograd, Vračar - Krunski venac - Krunska 65m2 (40+25 natkrivena terasa) 1.5, 65m2 (40m2 stambena površina +25m2 natkrivena terasa), 6/6, CG,... više
219.000€ (3 369 €/m²)
Učiteljsko Naselje, Zvezdara, Beograd
3.0, 58m2, 3/3, EG, klima, interfon, internet, KTV Na samom vrhu Učiteljskog naselja, paralelno sa Bulevarom kralja Aleksandra, prostire se... više
199.000€ (3 431 €/m²)
Salajka, Novi Sad
U ponudi je prodaja stanova Novi Sad, moderan i nikad useljavan troiposoban stan na Salajci, smešten u novoj zgradi na svega oko 10 minuta peške... više
244.800€ (2 376 €/m²)
Škola 13.Oktobar, Ćuprija
Predstavljamo vam odličnu priliku – poslovno-stambeni prostor površine 90m², smešten na atraktivnoj lokaciji u neposrednoj blizini škole u Ćupriji.... više
45.000€ (500 €/m²)
Centar, Tivat
Agencijski ID: 108991, PR/II, terasa, nov, u izgradnji, stambena zgrada. Kompleks ima 5.500m2 infrastrukture: podzemne garaze, teretana, sauna,... više
214.200€ (4 041 €/m²)
Centar, Tivat
Agencijski ID: 108994, PR/II, terasa, nov, u izgradnji, garaza, parking, stambena zgrada. Kompleks ima 5.500m2 infrastrukture: podzemne garaze,... više
224.100€ (4 001 €/m²)
Centar, Tivat
Agencijski ID: 108995, I/II, terasa, nov, u izgradnji, garaza, parking, stambena zgrada. Kompleks ima 5.500m2 infrastrukture: podzemne garaze,... više
192.600€ (4 280 €/m²)
Centar, Tivat
Agencijski ID: 108992, I/II, terasa, nov, u izgradnji, garaza, parking, stambena zgrada. Kompleks ima 5.500m2 infrastrukture: podzemne garaze,... više
119.700€ (4 433 €/m²)
Durlan, Pantelej, Niš
Na prodaju stan u Durlanu, na odličnoj lokaciji. Površina stana je 40m2 i plus prelepa terasa od 45m2. Kompletno namešten, bez većih ulaganja.... više
85.000€ (1 000 €/m²)
Centar, Zemun, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO U PONUDI! PESACKA ZONA! Zemun, Centar, Gospodska, 8.0, 214 m2 sa 2 terase, I i II od II sprata,... više
600.000€ (2 803 €/m²)
Crveni Krst, Vracar, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Crveni krst, Sumatovacka, 3.0, 83 m2 sa terasom, V od V spratova, eg, lift, interfon, video nadzor, internet,... više
399.000€ (4 807 €/m²)
Obilićev venac, Medijana, Niš
Niš, Medijana - Obilićev venac, na prodaju stan u novogradnji od 72.15 m2, nedaleko od pešačke zone. Stan poseduje ulazni hodnik koji povezuje,... više
173.100€ (2 404 €/m²)