Za upit apotheke in der nähe pronađeno 7488 oglasa

HOTEL SA POTENCIJALOM – 1.600 m² + 15 ha zemljišta | Svi priključci | Čis

Merošina

Na prodaju hotel u izvornom stanju, ukupne površine 1.600 m², koji se nalazi na parceli od čak 15 hektara. Objekat poseduje sve komunalne priključke... više

1.000.000€ (625 €/m²)

  • 1600m²
  • .sprat

Prodaja dvosobnog stana 50m² u ekskluzivnom kompleksu BUKET

Vrnjačka Banja

Na prodaju moderan dvosoban stan u okviru stambenog kompleksa BUKET, zgrada KALA, na 2. spratu zgrade sa liftom. Površina stana je 50m², a raspored... više

83.000€ (2 075 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • 2/3 spratova

Prodaja dvosobnog stana Novi Sad – Bulevar Evrope, 40m2

Bulevar Evrope, Novi Sad

Prodaje se stan na Bulevar Evrope, nova Detelinara Na odličnoj lokaciji prodaje se kompletno opremljen i moderno namešten dvosoban stan površine... više

118.450€ (2 961 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • 1.sprat

Kuća u centru Niša

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju kuća u samom centru Niša, nalazi se u manjoj, mirnoj ulici između hotela Ambasador i Suda, idealna kako za stanovanje, tako za poslovni... više

270.000€ (1 636 €/m²)

  • 165m²
  • Prizemlje

Najlepša kuća sa poslovnim prostorom u centru Surčina

Surčin (mesto), Surčin, Beograd

Kuća-najlepša u Surčinu, u Vojvođanskoj ulici, na brdu, sa izlaskom na dve ulice, na placu od 20 ari. Uknjižena, čista i uredna, ograđena ogradom... više

1.500.000€ (7 894 €/m²)

  • 190m²
  • .sprat

STARI GRAD CENTAR 79m2 , T , 375000e

Centar, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Studentski trg, Zmaja od Nocaja, 3.0, 79 m2 sa terasom, V od V spratova, eg, lift, interfon, video nadzor,... više

375.000€ (4 746 €/m²)

  • 3 soba
  • 79m²
  • 5.sprat

Stari Grad, Skupština - Kosovska 45m2

Skupština, Stari Grad, Beograd

2.5, 45m2, PR/5, CG, klima, internet, ktv, korišćenje dovorišta Kosovska ulica je smeštena u samom epicentru Starog grada, jednosmerna je a... više

167.000€ (3 711 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 45m²
  • Prizemlje/5 spratova

Superluksuzna kuća na Popovici

Sremska Kamenica, Novi Sad

Superluksuzna rezidencija okružena zelenilom i mirom Na kraju mirne ulice, skrivena od pogleda i buke, nalazi se kuća koja spaja vrhunski komfor... više

1.637.700€ (4 094 €/m²)

  • 400m²
  • .sprat

PRODAJA, 2.5 STAN, CERAK VINOGRADI

Cerak Vinogradi, Cukarica, Beograd

Cerak Vinogradi je naselje koje je 2019. godine proglaseno za kulturno dobro Beograda. Prepoznatljivo je po svom uredjenju, niskim zgradama... više

163.000€ (2 546 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 3.sprat

Impozantna nekretnina, centar Kragujevca - vila, površine 302 m2

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju Impozantna nekretnina, smeštena u samom centru grada Kragujevca sa pogledom na glavnu crkvu, pruža putnicima divan boravak i iskustvo... više

279.000€ (923 €/m²)

  • 302m²
  • Prizemlje

POGODNA ZA DVE PORODICE

Goge, Sombor

KUĆA! na placu od 695m2,nalaze se dve kuce,do ulice prizemna kuća,kompletno uredjena za život,energetski efikasna,pvc stolarija,parket,nova... više

123.600€ (1 388 €/m²)

  • 89m²
  • .sprat

Poslovno stambeni objekat, Niška Banja

Niška banja, Niška banja, Niš

Prodaje se kuća u Niškoj Banj 450 m2 plus 50m2 atomskog skloništa, koja se nalazi u užem krugu na oko 300m od centra, na placu od 13 ari i... više

500.000€ (1 000 €/m²)

  • 500m²
  • 2.sprat