Za upit apotheke in der nähe pronađeno 7488 oglasa

Dvosoban stan 46 m², Pantelej, Niš, 3. sprat

Somborska, Pantelej, Niš

Prodaje se funkcionalan stan površine 46m² na odličnoj lokaciji, idealan kako za život tako i kao investicija. Stan se nalazi na trećem spratu... više

101.000€ (2 195 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 46m²
  • 3/4 spratova

Trosoban stan u Panteleju, Knjaževačka, 53 m², 3/4 sprat

Knjaževačka, Pantelej, Niš

Prodaje se funkcionalan stan površine 53m² na odličnoj lokaciji, idealan kako za život tako i kao investicija. Stan se nalazi na trećem spratu... više

116.600€ (2 200 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 53m²
  • 3/4 spratova

Novi Sad, Grbavica, Danila Kiša, 5.0, 234m2, 500000EUR

Grbavica, Novi Sad

Agencijski ID: 127441, lift(2), uknjizen, nov luks, novogradnja, garaza, parking. Na prodaju je luksuzni penthouse na jednoj od najprestiznijih... više

500.000€ (2 136 €/m²)

  • 5 soba
  • 234m²

NA PRODAJU ČETVOROSOBAN DUPLEKS STAN 96M² BULEVAR EVROPE NOVI SAD – U BLIZI

Bulevar Evrope, Novi Sad

Stanovi na prodaju Novi Sad – fantastičan četvorosoban dupleks stan od 96m² prodaje se na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, na... više

188.700€ (1 965 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 96m²
  • 3.sprat

KOMPLETNO RENOVIRAN STAN

Selenča, Sombor

Na lepom delu Selenče se prodaje jednosoban stan od 46m2 na drugom spratu stambene zgrade koja nema lift. Stan čine prostrano predsoblje, kupatilo,... više

63.800€ (1 386 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 46m²
  • 2/4 spratova

Novi Sad, Detelinara, Rumenačka, 2.5, 60m2, 155000EUR

Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 130425, II/IV, klima, terasa, uknjizen, renoviran, podrum, ostava, stambena zgrada. Na prodaju renoviran dvoiposoban stan u Rumenackoj... više

155.000€ (2 583 €/m²)

  • 3 soba
  • 60m²
  • 2/4 spratova

SARMANTNA GRADSKA KUCA U NAJLEPSEM DELU VRACARA

Hram Svetog Save, Vracar, Beograd

Sarmantna gradska kuca, tipicna za vreme svog nastanka, nalazi se u prelepom dvoristu sa starim stablima ukupne povrsine 276m2 odn. 2,7 6ari.... više

450.000€ (4 455 €/m²)

  • 101m²

Nova porodična kuća u novom delu Surčina

Surčin (mesto), Surčin, Beograd

Predstavljamo vam kuću u novom delu Surčina, u Prominskoj ulici, 280,7m2, savršenu za porodični život. U prizemlju kuće je veliki dnevni boravak... više

280.000€ (996 €/m²)

  • 281m²
  • .sprat

Prodaja UKNJIŽEN 3.5 Stan 95 m² Adice | Gasno Grejanje | Dve Terase | PARKING

Adice, Novi Sad

U ponudi je komforan troiposoban stan površine 95 m² u mirnom delu naselja Adice, idealan za porodičan život i sve koji žele privatnost, niske... više

160.000€ (1 684 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 95m²
  • 1.sprat

Kuća, Autobuska stanica

Beograd mala, Crveni krst, Niš

Na prodaju kuća u neposrednoj blizini Autobuske stanice, nalzi se na placu od 4 ara. Kuća je prizemna, površine 140m2,... više

100.000€ (714 €/m²)

  • 140m²
  • Prizemlje

STARI GRAD DORCOL 33m2 , T , 170000e

Dorcol, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dorcol, Cara Dusana, 1.5, 33 m2 sa terasom, III od IV sprata, podno grejanje, telefon, bez lifta, interfon,... više

170.000€ (5 151 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 33m²
  • 3.sprat

Dedinje (blizu stadiona CZ) ID#25141

Dedinje (25.maj), Savski Venac, Beograd

U prilici smo da vam ponudimo retko luksuzne i komforne nepokretnosti. Stan površine 134kvm, na poziciji prvog sprata i stan površine 150 m2... više

871.000€ (6 500 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 134m²
  • 1/3 spratova