Za upit apotheke in der nähe pronađeno 7489 oglasa

Poljoprivredno zemljište, 4.5ha, Ub, Kršna Glava – 39 000€

Kršna glava, Okolina, Ub

• Na prodaju poljoprivredno zemljište ukupne površine 4,55 hektara u mestu Kršna Glava, opština Ub, približnih dimenzija 170 metara (u najširem... više

39.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Knez Mihailova, odlična poslovna prilika, razrađen biznis ID#1522

Knez Mihailova, Stari Grad, Beograd

MAGNAT 064.5.800.900 - u ulici Knez Mihailova, EXTRA centar Beograda, na Opštini Stari grad., MAGNAT prodaje 8.0 soban hostel/stan od 170m2,... više

887.888€ (5 222 €/m²)

  • 170m²
  • 5/6 spratova

Stambeno-poslovna prilika u srcu Velikog Popovića – INVESTICIJA KOJA SE ODMA

Veliki Popović, Okolina, Despotovac

Na prodaju stambeno-poslovni objekat na odličnoj lokaciji u samom centru Velikog Popovića, idealan za život i siguran pasivan prihod! POSLOVNI... više

85.000€ (354 €/m²)

  • 240m²
  • 1/1 spratova

Prvoklasna parcela za industrijske objekte uz petlju Stara Pazova

Nova Pazova, Okolina, Stara Pazova

Prodaje se gradjevinsko zemljiste od 19000m2 u industrijskoj zoni. Lokacija se nalazi na samo 10 minuta vožnje autoputem E75 od aerodroma Nokola... više

950.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

VRACAR VRACAR 66m2 , 199000e

Vracar, Vracar, Beograd

Na odlicnoj lokaciji sa prostorijama koje omugacavaju da stan bude cetvorosoban, novije gradnje, u odlicnoj zgradi sa malim brojem stanova,... više

199.000€ (3 015 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 66m²
  • 3.sprat

Zvezdara, Zvezdarska šuma, Lovranska, Kuća, 300m2, 440000 EUR

Zvezdarska šuma, Beograd

Uknjižena na 75m2. Prodaju se dve kuće na placu od 3.4 ara. Postoje dve zidane garaže, ogromna zidana terasa od 30m2, jedna kuća ima prizemlje... više

440.000€ (1 466 €/m²)

  • 300m²

ZEMUN KARADJORDJEV TRG 158m2 , 350000e

Karadjordjev Trg, Zemun, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zemun, Karadjordjev trg, 22. oktobra, 5.0, 158 m2, bez terase, IV i V od V spratova, dupleks, norveski... više

350.000€ (2 215 €/m²)

  • 5 soba
  • 158m²
  • 4.sprat

Lepa porodična kuća iznad Elektronske Industrije, 178m2, legalizovana

Trošarina, Medijana, Niš

Na prodaju fina porodična kuća u naselju Delijski Vis iznad Elektronske Industrije. Nalazi se u mirnom okruženju, a nadomak su osnovna škola,... više

160.000€ (898 €/m²)

  • 178m²
  • 1/2 spratova

Spratna kuća sa okućnicom u Progaru

Progar, Surčin, Beograd

Predivna spratna kuća koja je u osnovi 88m2 na preko 1 ha okućnice, zaboravljena, ali ipak svojom lepotom i šarmom mami poglede. Ova spratna... više

270.000€ (3 068 €/m²)

  • 88m²
  • .sprat

Odličan trosoban stan u kući. 93m2, 3.sprat- potkrovlje, Duvanište

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju komforan, trosoban, stan u kući u izuzetno traženom delu grada u Duvaništu. Pogodan je za izdavanje i porodično stanovanje. Blizu... više

125.000€ (1 344 €/m²)

  • Garsonjera
  • 93m²
  • Prizemlje/3 spratova

Plac Na Fruškoj Gori, 2480 m2

Dobrilovac, Sremski Karlovci, Sremski Karlovci

Na prodaju plac na Fruškoj Gori, 2480m2, 93.000e,nedaleko od Dunava, na lokaciji idealnoj za odmor. Plac se nalazi u blizini saobraćajnice,... više

93.000€ (37 €/m²)

  • 2480m²

Stan, Poslovni prostor, Centar, Sud

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju stan na izuzetnoj lokaciji u samom centru grada, u blizini Suda, Filozofskog fakulteta, Narodnog pozorišta...Stan je idealan za kancelarije,... više

108.000€ (2 117 €/m²)

  • 1 soba
  • 51m²
  • 1.sprat