Za upit apotheke in der nähe pronađeno 7489 oglasa

Novogradnja ,Crveni pevac , povracaj pdv

Crveni pevac, Medijana, Niš

Na prodaju četvorosoban stan, novogradnja, u stambenom objektu PO,PR,VI, na odličnoj lokaciji na Crvenom pevcu. Zbog svoje pozicije je odlična... više

223.400€ (2 256 €/m²)

  • 4 soba
  • 99m²
  • 5/6 spratova

Palilula, Višnjica, Lovačka, Kuća, 300m2, 450000 EUR

Višnjica, Beograd

Na prodaju troetažna kuća od 300 kvadrata sa dve odvojene stanbene jedinice, idealna za višečlanu porodicu ili kao investicija za izdavanje.... više

450.000€ (1 500 €/m²)

  • 300m²

Zvezdara - Učiteljsko naselje, 54m2

Učiteljsko Naselje, Zvezdara, Beograd

Zvezdara - Učiteljsko naselje 2.5, 54m2 (terasa 3m2), 3/5, EG - podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude stanove... više

190.000€ (3 518 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 54m²
  • 3/5 spratova

Zvezdara - Učiteljsko naselje, 67m2

Učiteljsko Naselje, Zvezdara, Beograd

Zvezdara - Učiteljsko naselje 2.0, 67m2 (terasa 5m2), PR/5, EG - podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude stanove... više

232.800€ (3 474 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 67m²
  • Prizemlje/5 spratova

Stambeno-poslovna prilika u srcu Velikog Popovića – INVESTICIJA KOJA SE ODMA

Veliki Popović, Okolina, Despotovac

Na prodaju stambeno-poslovni objekat na odličnoj lokaciji u samom centru Velikog Popovića, idealan za život i siguran pasivan prihod! POSLOVNI... više

85.000€ (354 €/m²)

  • 240m²
  • 1/1 spratova

Prodaja luksuznih stanova Novi Sad – urbane vile Telep, PENTHAUS KROVNA TERA

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Telep! Penthaus Predstavljamo novi kompleks porodičnog stanovanja koji čini 24 luksuzne urbane vile izgrađene u nizu,... više

271.662€ (2 587 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 105m²
  • Potkrovlje/1 spratova

Prodaja luksuznih stanova Novi Sad – urbane vile Telep, PENTHAUS KROVNA TERAS

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Telep! penthaus cene su izrazene saPDV Predstavljamo novi kompleks porodičnog stanovanja koji čini 24 luksuzne... više

242.000€ (2 602 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 93m²
  • Prizemlje/1 spratova

Palilula, Karaburma - Dr Nika Miljanića, 136m2

Karaburma, Palilula, Beograd

Palilula, Karaburma - Dr Nika Miljanića 6.0, dupleks, 136m2 (lođa 7m2), 4/4, EG, klima, interfon, podrum Prodaje se izuzetno funkcionalan... više

278.000€ (2 044 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 136m²
  • 4/4 spratova

Kopaonik-Brzeće, lux apartman- studio u ponudi 23.6m2

Brzeće, Kopaonik, Kopaonik

U ponudi lux novogradnja-stambeno poslovni objekat, sa smeštajnim kapacitetom od 24 apartmana i dva lokala u naselju Brzeće na Kopaoniku. Nalazi... više

47.200€ (2 052 €/m²)

  • Garsonjera
  • 23m²
  • Prizemlje/3 spratova

Na prodaju dvosoban stan, 52m2, Podbara

Podbara, Novi Sad

Prodaje se dvosoban stan u Novom Sadu, Almaški kraj (Podbara), površine 50 m2. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade od ukupno dva... više

135.000€ (2 596 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 52m²
  • 2/2 spratova

Rakovica, Vidikovac, Kneza Višeslava, 3.0, 69m2, 269000EUR

Vidikovac, Beograd

Agencijski ID: 123162, V/VIII, klima, lift, terasa, nov, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. U ponudi imamo svetao i moderno opremljen... više

269.000€ (3 898 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 5/8 spratova

Vračar, Južni Bulevar, Vojvode Hrvoja, 3.0, 64m2, 290000 EUR

Južni Bulevar, Beograd

Veoma luksuzan stan u izuzetnoj zgradi, moderno i vrlo kvalitetno uređen - oprema premium kvaliteta (stolarija, keramika, sanitarije, parket).... više

290.000€ (4 531 €/m²)

  • 3 soba
  • 64m²
  • 1.sprat