Pronađeno 10000 oglasa

Novi Sad, Centar, Filipa Višnjića, 3.0, 100m2, 280000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 118584. Prodaje se stan, 100m2, na Podbari. Liftom u stan. Posrednicka provizija 3. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

280.000€ (2 800 €/m²)

  • 3 soba
  • 100m²

Plužine, Plužine, , 1050a, 3000000EUR

Plužine, Plužine

Agencijski ID: 110564, uknjizen, plac. Nalazi u Crnoj Gori i prostire se od Niksica do Pluzina. 105000m2 pogodno za izgradnju etno sela, bungalova,... više

3.000.000€ (28 €/m²)

  • 105000m²

Novi Sad, Satelit, , 4.0, 76m2, 193800EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 126515, V/VII, ulaz mermerni. *SATELIT LUX* 76 m2 sa 3 spavace sobe, SA PDV, NOVA LOKACIJA, u izgradnji, sa izlazom na 2 bulevara,... više

193.800€ (2 550 €/m²)

  • 4 soba
  • 76m²
  • 5/7 spratova

Savski venac, Beograd na vodi, Hercegovačka, 4.0, 113m2, 565000EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Agencijski ID: 82647, XII/XIX, klima, lift, terasa, izvorno stanje, novogradnja, garaza. Nova zgrada u "Beogradu na vodi", "Terra", odmah iza... više

565.000€ (5 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 113m²
  • 12/19 spratova

Zemun, Kalvarija, Vladimira Nikolića, 1.0, 25m2, 99000EUR

Zemun (kalvarija), Beograd

Agencijski ID: 123493, 0.5a, prizemna, klima, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta, pogodan za pp, cela.... više

99.000€ (3 960 €/m²)

  • 25m²

Čukarica, Sremčica, Moštanička, 165a, 265000EUR

Sremčica, Beograd

Agencijski ID: 72768, uknjizen, deljiv, njiva. Plac se nalazi na putu ka Ostruznici i Mostanici na 600m od glavne ulice u Sremcici. Pravougaonog... više

265.000€ (16 €/m²)

  • 16500m²

Vračar, Hram Svetog Save, , 4.0, 160m2, 665000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 109110, VI/VI, dupleks, lift, telefon, garaza, deljiv, stambena zgrada. **RASKOSAN 4.0 DUPLEKS OD 160m2 KOD HRAMA**Moderan i... više

665.000€ (4 156 €/m²)

  • 4 soba
  • 160m²
  • 6/6 spratova

Palilula, Kotež, Branka Miljkovića, 5.0, 192m2, 350000EUR

Kotež, Beograd

Agencijski ID: 119885, 2.3a, spratna, ii, klima, terasa, uknjizen, parking, dvoriste/basta. Prodaje se kuca u Beogradu – Kotez, idealna za viseclanu... više

350.000€ (1 822 €/m²)

  • 192m²

Sopot, Drlupa, , 34a, 86675EUR

Drlupa, Beograd

Agencijski ID: 119399, struja, uknjizen, deljiv, njiva. U ponudi su vise parcela na kojima je dozvoljena gradnja. U tom potezu je napravljeno... više

86.675€ (25 €/m²)

  • 3400m²

Barajevo, Meljak, Dalmatinska, 35a, 115500EUR

Meljak, Beograd

Agencijski ID: 93190, struja, kanalizacija, uknjizen, deljiv, plac. U samom centru Meljaka,svi prikljucci na placu,gradjevinsko zemljiste. Vise... više

115.500€ (33 €/m²)

  • 3500m²

Novi Sad, Podbara, , 2.0, 54m2, 154000EUR

Podbara, Novi Sad

Agencijski ID: 116808, III/IV, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, parking. Prodaje se stan, 54m2, na Podbari u delu blizu Keja. Plan:... više

154.000€ (2 851 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 3/4 spratova

Stara Pazova, Centar, Svetozara Markovića, 4.0, 83m2, 130000EUR

Centar, Stara Pazova

Agencijski ID: 126534, PR/I, uknjizen, novogradnja, parking, dvoriste/basta, ostava. Lep stan na mirnoj lokaciji. Stan se sastoji iz centralnog... više

130.000€ (1 566 €/m²)

  • 4 soba
  • 83m²