Pronađeno 10005 oglasa

Poljoprivredno zemljište 298, 52 ara ID#1592

Golubinci, Stara Pazova, Stara Pazova

Na prodaji katastarska parcela 6154 KO Golubinci, površine 298,52 ara poljoprivrednog zemljišta - njiva. Katastarska parcela - njiva nalazi... više

150.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Čukarica, Banovo brdo, Požeška, 4.0, 147m2, 441000EUR

Banovo Brdo, Beograd

Agencijski ID: 119109, VII/VII, klima, lift(2), terasa(2), uknjizen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta,... više

441.000€ (3 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 147m²
  • 7/7 spratova

Novi Sad, Socijalno, Đurđa Brankovića , 5.0, 71m2, 175000EUR

Socijalno, Novi Sad

Agencijski ID: 111737, III/III, klima, terasa, uknjizen. Prodaje se izuzetno komforan namesten duplex na odlicnoj lokaciji *U STVARNOSTI 123M2*,... više

175.000€ (2 464 €/m²)

  • 5 soba
  • 71m²
  • 3/3 spratova

Novi Sad, Telep, , 3.0, 51m2, 142800EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 116221, I/III, terasa. Prodaje se stan, 51m2, na Telepu, sa pogledom na Frusku goru. Izgradjen i useljiv. Na juznoj strani. Osuncan... više

142.800€ (2 800 €/m²)

  • 3 soba
  • 51m²
  • 1/3 spratova

Rakovica, Kneževac, 17. oktobra, 1.5, 32m2, 65000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 69950, PR/IV, izlog, telefon, uknjizen, izvorno stanje, novogradnja. Poslovni prostor 1,5, 32m2 u Knezevcu. Moze se izvrsiti... više

65.000€ (2 031 €/m²)

  • 32m²

Voždovac, Beli Potok, , 44a, 440000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 90993, struja, uknjizen, plac. Plac u Belom potoku, 200 metara od nekadasnjeg restorana Kzmbar, a sada prodavnica Aroma. Asfaltni... više

440.000€ (100 €/m²)

  • 4400m²

Čukarica, Sremčica, Davidovićev sokak, 10a, 30000EUR

Sremčica, Beograd

Agencijski ID: 119191, uknjizen, plac. Plac u Lipovici u Sremcici, zapocet a gradnja u osnovi 10x9. Gradnja je zapoceta 2010 godine tako da... više

30.000€ (30 €/m²)

  • 1000m²

Vračar, Hram Svetog Save, , 1.5, 41m2, 167000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 112460, PR/III, klima, uknjizen, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni:... više

167.000€ (4 073 €/m²)

  • 2 soba
  • 41m²

Novi Sad, Telep, Kotorska, 4.0, 95m2, 218500EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 125171, I/, u izgradnji. Prodaje se cetvorosoban stan 95m2 u urbanoj vili u izgradnji na Telepu. Izuzetno visok kvalitet izgradnje... više

218.500€ (2 300 €/m²)

  • 4 soba
  • 95m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Adamovićevo Naselje, , 1.0, 32m2, 110000EUR

Adamovićevo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 119155, V/. Prodaje se Studio apartman od 32m2 na Top lokaciji. Novija zgrada stara 3/4god, izuzetan kvalitet gradnje i opreme,... više

110.000€ (3 437 €/m²)

  • 1 soba
  • 32m²
  • 5.sprat

Novi Beograd, Blok 63, Vojvođanska, 3.0, 95m2, 340000EUR

Blok 63, Beograd

Agencijski ID: 92719, IV/X, lift, terasa, novogradnja, ostava. Stan se prodaje kompletno namesten, cena garaznog mesta 20000. Vise informacija... više

340.000€ (3 578 €/m²)

  • 3 soba
  • 95m²
  • 4/10 spratova

Novi Sad, Kisač, , 3.0, 85m2, 79000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 127322, 7a, prizemna. Prodaje se kuca povrsine 85 m² na placu od 741 m², u mirnoj ulici, idealnoj za porodicni zivot. Prostorije... više

79.000€ (929 €/m²)

  • 85m²