Pronađeno 10005 oglasa

Zemun, Altina, Borhesova, 1.5, 41m2, 92000EUR

Zemun (novi Grad), Beograd

Agencijski ID: 118023, PR/IV, terasa, parking, stambena zgrada. Stan se prodaje kompletno namesten. Pvc stolarija, parket, klima, etazno grejanje... više

92.000€ (2 243 €/m²)

  • 2 soba
  • 41m²

Stara Pazova, Krnješevci, Autoput za Zagreb, 133a, 665000EUR

Krnješevci, Stara Pazova

Agencijski ID: 28892, uknjizen, deljiv, njiva. Industrijska zona, 5000e po aru. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901... više

665.000€ (50 €/m²)

  • 13300m²

Bar, Dobra Voda, , 4.0, 130m2, 260000EUR

Dobra Voda, Bar

Agencijski ID: 26317, 8a, spratna, 1, struja, uknjizen, cela. 8,2 ara placa. 100m od mora, poluprivatna plaza za miran odmor Kuca na sprat 65m2+65m2... više

260.000€ (2 000 €/m²)

  • 130m²

Kuća površine 100 m2 na placu površine 8486 m2 - Malo Krćmare kod Rače

Centar, Rača, Rača

Na prodaju plac u Malom Krčmaru, površine 8486 m2 poljoprivredno zemljište, njiva i voćnjak, na kome je sagrađena po projektu porodična stambena... više

22.000€ (220 €/m²)

  • 100m²
  • Prizemlje

Rakovica, Vidikovačka padina, Mome Stanojlovića, 0.5, 27m2, 50000EUR

Vidikovačka Padina, Beograd

Agencijski ID: 129572, V/V, klima, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, stambena zgrada. Odlicna garsonjera za mlade osobe,u... više

50.000€ (1 851 €/m²)

  • 1 soba
  • 27m²
  • 5/5 spratova

Novi Beograd, Ledine, Kolumbova , 2.0, 51m2, 102000EUR

Ledine, Beograd

Agencijski ID: 108805, NPR/III, uknjizen, novogradnja, parking. EXTRA PONUDA, Uknjizen stan, 2.0 NPR, odlicna lokacija. Uknjizen 1/1. Ne moze... više

102.000€ (2 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²

Pančevo, Kudeljarski nasip, Skadarska, 9.0, 360m2, 950000EUR

Pančevo

Agencijski ID: 100276, 38a, spratna, kanalizacija, terasa, garaza, parking, dvoriste/basta, podrum, pogodan za pp, cela. Kuca iz 90ih odlicne... više

950.000€ (2 638 €/m²)

  • 360m²

Zvezdara, Mali Mokri Lug, Bulevar kralja Aleksandra, 3.0, 80m2, 110000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 124865, izlog, klima, uknjizen, izvorno stanje, stara gradnja, fasada prosecna, parking. U Bulevaru K. Aleksandra, u deluMalog... više

110.000€ (1 375 €/m²)

  • 80m²

Palilula, Borča, Zrenjaninski put, 8.0, 850m2, 1300000EUR

Borča Iii, Beograd

Agencijski ID: 121773, PR/I, struja, kanalizacija, pomocni objekti(1), uknjizen, nov, zidani, fasada dobra, parking, dvoriste/basta, poslovna... više

1.300.000€ (1 529 €/m²)

  • 850m²

Vračar, Kalenić pijaca, , 1.5, 28m2, 135000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 127151, klima, uknjizen, renoviran, dvoriste/basta, ostava. **PRESLATKA KUCA SA BASTOM U CENTRU VRACARA**Prelepa prizemna kuca... više

135.000€ (4 821 €/m²)

  • 2 soba
  • 28m²

Novi Sad, Adice, Ratarska, 4.0, 78m2, 160000EUR

Adice, Novi Sad

Agencijski ID: 130665, I/II, terasa, uknjizen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210... više

160.000€ (2 051 €/m²)

  • 4 soba
  • 78m²
  • 1/2 spratova

Zemun, Batajnica, Morovićkih šuma, 5.0, 270m2, 120000EUR

Batajnica, Beograd

Agencijski ID: 119650, 6a, spratna, 1, u izgradnji. Na prodaju kuca u naselju Busije. Kuca je u izgradnji i nalazi se na 6 ari placa. Vise... više

120.000€ (444 €/m²)

  • 270m²