Pronađeno 10004 oglasa

Plac 48 a u Kragujevcu

Cerovac, Kragujevac

Na prodaju plac površine 48 ari u Kragujevcu, u Srbiji. Parcela je pogodna za investiciju, a dodatnu vrednost predstavlja put sa dve strane... više

38.400€ 0 €/m²)

  • 0m²

Fenomenalan Penthaus kod Akva parka sa pogledom na ceo grad

Akva Park, Jagodina

Prodajemo Penthaus koji se nalazi u blizini Akva parka, površine 176m2 u Jagodini. Stan se sastoji iz dva spojena dnevna boravka, četiri spavaće... više

246.400€ (1 400 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 176m²
  • 5/5 spratova

Luksuzno opremeljen voiposoban stan od 59 m2 sa pogledom na Frušku Goru

Telep, Novi Sad

Retka prilika za kupovinu potpuno opremljenog luksuznog stana površine 59 m2, smеštenog u ekskluzivnoj urbanoj vili sa 9 stanova, izgrađenoj... više

185.400€ (3 142 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 2/2 spratova

Prodaja trosobnog stana Klisa– 71m2, novogradnja, podno grejanje, parking

Klisa, Novi Sad

Na prodaju trosoban stan Klisa, površine 71m2, u novogradnji, kompletno renoviran i odmah useljiv. Stan se nalazi u mirnom i lepom delu grada,... više

113.300€ (1 595 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 71m²
  • 2/2 spratova

Višnjička banja , Lux novogradnja , stan 59m2 ID#1593

Višnjička Banja, Palilula, Beograd

VIŠNJICA - LUX NOVOGRADNJA - STAN KOJI SE PRILAGOĐAVA VAŠEM ŽIVOTU U srcu mirne i uređene a na početku Višnjičke banje, na korak od PerSu... više

130.000€ (2 203 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 59m²
  • 1/6 spratova

Plac za gradnju

Lovci, Okolina, Jagodina

Velika parcela koju možete kupiti kako za izgradnju kuće tako i za poslovni prostor više

64.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Gradska lokacija, Centar, Moše Pijade, 3.0, 83m2, 166000 EUR

Centar, Pančevo

Stan u izgradnji u pametnoj-sigurnoj zgradi sa smart ip video interfonom i 4p sigurnosnim sistemom, građenoj sa najsavremenijim materijalima... više

166.000€ (2 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 83m²
  • 2/4 spratova

Prodaja stanova Novi Sad Dvosoban stan u Adicama, odlična lokacija, završetak

Adice, Novi Sad

Opis oglasa: Prodaja stana u Adicama po fenomenalnoj ceni! U ponudi je dvosoban stan u izgradnji, u mirnom delu Novog Sada, idealan za porodičan... više

51.200€ (2 048 €/m²)

  • Garsonjera
  • 25m²
  • Prizemlje/2 spratova

Petoiposobna kuća NOVI SAD, 349170€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka-3090221-Uknjižena petosobna kuća na tihoj lokaciji Adica . Na prvoj etaži veliki dnevni boravak sa odvojenom kuhinjom ,mokri... više

349.170€ (1 594 €/m²)

  • 219m²

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – ČETVOROSOBAN STAN ADAMOVIĆEVO NASELJE – NOVOGR

Adamovićevo Naselje, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – NOVOGRADNJA ADAMOVIĆEVO NASELJE – ČETVOROSOBAN STAN 102.94m² – PARKING U ponudi je kvalitetan četvorosoban stan... više

283.085€ (2 775 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 102m²
  • Potkrovlje/3 spratova

Lokal 50m², Obrenovac, Zvečka - 15.000€

Zvečka, Obrenovac, Beograd

• Prodaje se lokal površine 50 m², u Zvečkoj, okolini Obrenovca. • Lokal se sastoji od prostorije sa šankom i magacinom, još jedne prostorije... više

15.000€ (300 €/m²)

  • 50m²
  • .sprat

Plac,Zaplanjska Toponica

Toponica, Gadžin Han, Gadzin Han

Na prodaju odličan, lep plac u Zaplanjskoj Toponici koji se nalazi na par stotina metara od petlje auto puta Niš-Vranje i isključenja za Gadzin... više

26.000€ (3 €/m²)

  • 7127m²