Pronađeno 10005 oglasa

Dupleks stan 86 m² + 100m², III sprat, Obrenovac, Rvati (NAMEŠTEN+PARKING),

Rvati, Obrenovac, Beograd

Na prodaju prelep komplet opremljen stan na III spratu stambene zgrade u novogradnji, Obrenovac – Rvati. Stan u svojoj osnovi ima 86 m² + pripadajući... više

186.500€ (2 095 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 89m²
  • 3/3 spratova

Jednosoban stan 30 m² Mišeluk | Novogradnja | Terasa | Lift | Uknjižen | LUX

Mišeluk, Petrovaradin, Novi Sad

U ponudi je moderan jednosoban stan površine 30 m² na atraktivnoj i sve traženijoj lokaciji na Mišeluku, u neposrednoj blizini nove Kovid bolnice.... više

72.900€ (2 430 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 30m²
  • 3.sprat

Sopot, Kosmaj - Prvomajska, 60m2

Kosmaj, Sopot, Beograd

Sopot, Kosmaj - Prvomajska 2.5, 60m2 (terasa 19m2), 1/2, EG, klima, interfon, video nadzor, parking U ponudi odličan dvoiposoban stan u novogradnji... više

115.000€ (1 916 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 60m²
  • 1/2 spratova

Građevinski placevi 6 - 11 ari, Ub – 9000 €

Ub

• Na prodaju placevi u građevinskom reonu od 6 do 11 ari, Ub. • Zemljište pogodno za gradnju. • Zemljište poseduje tehničke mogućnosti za uvođenje... više

9.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac za gradnju, Stara planina, 6a, dozvoljena gradnja p plus 2

Ćuštica, Stara planina, Knjaževac

Na prodaju plac gradsko građevinsko zemljište, na Staroj planini, opština Ćuštica. Nalazi se 250m od hotela, 350m od gondule. Plac je uknjižene... više

148.000€ (246 €/m²)

  • 600m²

Četvorosobna kuća NOVI SAD, 303000€

Sajlovo, Novi Sad

Agencijska oznaka 3089667 - Cena za kuću je 303000 e+ agencijska provizija 3 %. Na prodaju uknjižena prelepa kuća na Sajlovu, kompletno nameštena.... više

303.000€ (1 967 €/m²)

  • 154m²

Kuća na prodaji u Knjaževcu P=283m2

Knjaževac, Knjaževac, Knjaževac

Na prodaju kuća u Knjaževcu na mirnoj lokaciji. Sastoji se od podruma, prizemlja, I sprata i tavanske prostorije. Koncipirana kao dve stambene... više

100.000€ (353 €/m²)

  • 283m²
  • Prizemlje

LUKSUZAN ČETVOROSOBAN STAN U NOVOGRADNJI NA PANTELEJU

Pantelej, Niš

Predstavljamo vam izuzetan četvorosoban stan u modernoj novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija na Panteleju. Ova nekretnina površine... više

175.000€ (1 620 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 108m²
  • 3/5 spratova

Stanovi u Petrovaradinu (0.5–4.0), 26–125 m² – Agencija Kompas

Mišeluk, Petrovaradin, Novi Sad

Tražite savršeno mesto za život u Petrovaradinu? U ponudi imamo stanove površine od 28 do 125 m², u zgradama od 0.5 do 4.0 sprata, smeštene... više

194.361€ (2 491 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 78m²
  • 1/4 spratova

Stan u izgradnji

Pivara, Jagodina

Stan u izgradnji. cena je 1400e/m2 + PDV više

83.160€ (1 540 €/m²)

  • soba
  • 54m²
  • 3/7 spratova

Dvoiposoban stan 59, 61m2, I sprat - Novi ritam Novog Sada - 131.142€

Veternik, Novi Sad

Zadovoljstvo nam je što smo u prilici da ponudimo stanove u novogradnji koji se prostiru u sklopu savremenog stambenog kompleksa, osmišljen... više

131.142€ (2 222 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 1.sprat

Četvorosoban stan NOVI SAD, 340000€

SubotiČki Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1101871, cena nekretnine je 340.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Bulevar Evrope, 115 m2, četvorosoban, sedmi... više

340.000€ (2 956 €/m²)

  • 4 soba
  • 115m²
  • 7/12 spratova