Pronađeno 10004 oglasa

Četvorosoban stan, 83m2, Sajlovo, Novi Sad, 1. sprat

Sajlovo, Novi Sad

Stanovi na prodaju u Novom Sadu – luksuzni četvorosobni (4.0) stanovi u urbanim vilama u Vidovdanskom naselju, na odličnoj lokaciji, idealni... više

169.270€ (2 039 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 83m²
  • 1/2 spratova

Prodaja stana u Kragujevcu – Centar preko Lepenice | Svetao stan sa terasom,

Centar, Kragujevac

Prodaja stana u Kragujevcu, na odličnoj lokaciji u blizini centra grada, autobuske stanice i jezera Bubanj. Stan se nalazi na trećem spratu,... više

88.000€ (2 000 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 44m²
  • 3/5 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Temerinski put, Slana Bara, odlična lokacija, mir

Slana Bara, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Temerinski put, Slana Bara, u mirnom i uređenom delu grada, idealnom za porodičan život i sve koji žele udobnost,... više

73.900€ (2 463 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 30m²
  • 1/3 spratova

Plac, Kej, iza regrutnog centra

Kičevo, Medijana, Niš

Na prodaju odličan plac na keju iza regrutnog centra. Nalazi se u mirnom delu, blizu su pravni fakultet, otvoreni tržni centar, zelena pijaca,... više

260.000€ (317 €/m²)

  • 818m²

Nezavršena kuća, Solaris

Solaris, Jagodina

Na prodaju kuća u Jagodini, naselje Solaris, na ograđenom placu površine 5,7 a. Objekat je u sivoj fazi i sastoji se od tri nivoa: visoki suteren,... više

110.000€ (229 €/m²)

  • 480m²
  • /2 spratova

Vračar, Crveni krst, Loznička, 4.0, 119m2, 595000 EUR

Crveni Krst, Beograd

Veoma luksuzna, izuzetna zgrada na Vračaru, građena po visokim standardima gradnje. U ponudi je odličan, veoma komforan stan, uknjižene površine... više

595.000€ (5 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 119m²
  • 6/6 spratova

STANOVI U IZGRADNJI – MODERNA GRADNJA NA POPULARNOJ LOKACIJI

Akva Park, Jagodina

U ponudi stanovi u izgradnji u savremenoj stambenoj zgradi na izuzetno traženoj i atraktivnoj lokaciji. Dostupne strukture: -Garsonjere -Jednosobni... više

41.440€ (1 801 €/m²)

  • Garsonjera
  • 23m²
  • 2/2 spratova

Plac u Đuriselu

Đuriselo, Kragujevac, Kragujevac

Plac u Đuriselu, u građevinskom području, na kilometar i po od magistralnog puta koji vodi ka Kraljevu i Čačku. Pogodan za gradnju porodične... više

16.000€ (14 €/m²)

  • 1121m²

Stan u kući, 80m2, Pantalej

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju stan u porodičnoj kući, prvi sprat u naselju Pantalej. Odlična lokacija za porodično stanovanje. Kuća se sastoji od prizemlja, prvog... više

90.000€ (1 125 €/m²)

  • Garsonjera
  • 80m²
  • Prizemlje

- kosmaj sf 2690

Kosmaj, Sopot, Beograd

Na prodaju dve kuće u Slatini-Kosmaj. Nalazi se na glavnom putu,udaljene od Beograda 40 km od kosmaja 4. Kuća površine 250 mkv,sastoji se od... više

230.000€ (621 €/m²)

  • 370m²
  • .sprat

Kuća 97m2, 7 ari placa, Rvati, Obrenovac - 103.000€

Rvati, Obrenovac, Beograd

Na prodaju kuća na lepom placu od 7 ari u mirnom naselju Rvati. Kuća se nalazi na odličnoj lokaciji u mirnoj I tihoj ulici koja se nalazi u... više

103.000€ (1 061 €/m²)

  • 97m²
  • .sprat

Dupleks stan 86 m² + 100m², III sprat, Obrenovac, Rvati (NAMEŠTEN+PARKING),

Rvati, Obrenovac, Beograd

Na prodaju prelep komplet opremljen stan na III spratu stambene zgrade u novogradnji, Obrenovac – Rvati. Stan u svojoj osnovi ima 86 m² + pripadajući... više

186.500€ (2 095 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 89m²
  • 3/3 spratova