Pronađeno 10000 oglasa

Nova kuća bez ulaganja u naselju 4.juli

4. juli, Paraćin

Prodajemo potpuno sredjenu kuću blizu osnovne škole Stevan Jakovljević , sa komfornim dnevnim boravkom, tri spavaće sobe, dva kupatila i izdvojenom... više

195.000€ (1 015 €/m²)

  • 192m²
  • .sprat

Građevinsko zemljište/Đurđevo brdo

Đurđevo brdo, Jagodina

*900eur/aru više

33.330€ (9 €/m²)

  • 3595m²

KUĆA U STANIŠIĆU

Stanišić, Okolina, Sombor

KUĆA! U centru sela Stanišić, u okolini Sombora, prodaje se kuća od 216 m² na prostranom placu od 17 a. Kuća je u stilu starih „švapskih“ kuća,... više

17.000€ (78 €/m²)

  • 216m²
  • .sprat

Komforna kuća

Gloždak, Paraćin

U ponudi komforna kuća koja se sastoji od suterenskog dela sa garažom, prizemlja sa kuhinjoiom i trpezarijom,, kupatilo, na spratu tri spavaće... više

108.000€ (327 €/m²)

  • 330m²
  • .sprat

Komforan 3.0 stan, Medakovićeva

Medaković I, Voždovac, Beograd

U prilici smo da vam ponudimo svetao, komforan stan, 80m2 + 2 terase po strukturi 3.0, dvostrano orijentisan. Sastoji se od: dnevne sobe, kuhinjsko-trpezarijskog... više

200.000€ (2 500 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 80m²
  • 1/2 spratova

Na prodaju stan u centru, 80m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju stan u neposrednoj blizini pešačke zone u strogom centru grada. Zbog svoje pozicije odličan za izdavanje i porodično stanovanje.... više

135.000€ (1 687 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 80m²
  • 5/5 spratova

Prodaje se porodična kuća i 15a placa u blizini Akva Parka Doljevac

Doljevac, Doljevac, Doljevac

Prodaje se porodična kuća, oko 120m2, sa pripadajućom parcelom od 1517m2. Kuća se sastoji od ulaznog hodinika, pravo je kupatilo, dve veće spavaće... više

80.000€ (666 €/m²)

  • 120m²
  • Prizemlje

Direktna prodaja - bez agencijske provizije! ID#5653

centar, Pančevo, Pančevo

Direktna prodaja - bez agencijske provizije! ID#5653 više

101.860€ (1 818 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 56m²
  • 1/4 spratova

Stan u izgradnji, Kragujevac, 6. topola - 1. sprat, 36,73 m2

Šest Topola, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju stan u izgradnji u naselju 6. topola, u Kragujevcu, u mirnoj ulici, u blizini pošte i Fiata, površine je 36,73 m2. Nalazi se na 1.... više

70.745€ (1 965 €/m²)

  • 2 soba
  • 36m²
  • 1/3 spratova

Jednoiposoban stan i apartman, tržni centar Roda, peti sprat, cg

Bulevar Nemanjića, Medijana, Niš

Na prodaju jednoiposoban stan u neposrednoj blizini tc Roda. Stan se nalazi na idealnoj lokaciji za miran porodičan zivot. Nalazi se na petom... više

102.070€ (1 594 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 64m²
  • 5/6 spratova

Prodaja, Kuća, Bar, SUTOMORE

SUTOMORE, Bar

Kuća, 200 m2, na dva nivoa u Sutomoru + 3 jednosobna APARTMANA (po 30m) Ispod magistrale, na 300m od autobuske i 800 m od početka plaže, sa... više

250.000€ (833 €/m²)

  • 300m²
  • .sprat

Poljoprivredno zemljište u industrijskoj zoni

Jagodina

Na prodaju poljoprivredno zemljiste u industrijskom delu grada Pored svih velikih fabrika i firmi u poslovnom centru Jagodine , blizu autoputa.... više

65.000€ 0 €/m²)

  • 0m²