Za upit 4326 Centar pronađeno 3566 oglasa

New District garaža u zatvorenom stambenom kompleksu - Jagodina

Centar, Jagodina

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan... više

22.626€ (1 257 €/m²)

  • 18m²
  • .sprat

POSLOVNI PROSTOR / APARTMAN

Centar, Sombor

Prodaje se poslovni prostor / apartman u Somboru, nedaleko od samog centra grada! Ukupne površine 18 m² + 7 m² galerije, idealan za apartmanski... više

25.300€ (1 405 €/m²)

  • 18m²
  • Prizemlje

PP Rakovica, Snežane Hrepevnik, 9m2 ID#1607

Centar, Rakovica, Beograd

Rakovica – Snežane Hrepevnik – Poslovni prostor od 9m2 – Uknjižen – Izlog 22.000,00 evra Na prodaju uknjižen poslovni prostor površine 9m²,... više

22.000€ (2 444 €/m²)

  • 9m²
  • Prizemlje

Lepa parcela u centru sela

Dragocvet, Okolina, Jagodina

Njiva u gradjevinskom području, smeštena u centru sela. Moguć prilaz autom. više

11.000€ (2 €/m²)

  • 4513m²

Lokal, Novi Podzemni prolaz

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju lokal u Novom podzemnom prolazu površine 8m2. Lokal se može koristiti za servisiranje, trgovinu, kancelariju ili agenciju. Izdat... više

24.000€ (3 000 €/m²)

  • 8m²
  • Prizemlje

Lokal Gorča

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju lokal u TC Gorča. Lokal je površine 17 m2, nalazi se u suterenu zgrade, pogodan za obavljanje različitih delatnosti. Odlična lokacija,... više

23.000€ (1 352 €/m²)

  • 17m²
  • Prizemlje

Plac za izgradnju 7307 m2 - Ovsište kod Topole

Ovsište, Topola, Topola

U selu Ovsište kod Topole, skretanje u blizini Svetinje, na prodaju su dve parcela ukupne površine 6814 m2, od čega je jedna parcela površine... više

7.300€ (1 €/m²)

  • 6814m²

Centar, Jagodina

26.276€ (1 251 €/m²)

  • 21m²
  • .sprat

Centar, Jagodina

24.500€ (1 225 €/m²)

  • 20m²
  • .sprat

Kuća površine 100 m2 na placu površine 8486 m2 - Malo Krćmare kod Rače

Centar, Rača, Rača

Na prodaju plac u Malom Krčmaru, površine 8486 m2 poljoprivredno zemljište, njiva i voćnjak, na kome je sagrađena po projektu porodična stambena... više

22.000€ (220 €/m²)

  • 100m²
  • Prizemlje

APATIN - KUĆA ČVRSTE GRADNJE

Širi centar, Apatin

U Apatinu se prodaje porodična kuća čvrste gradnje. Kuća je od 108m2, više pomoćnih objekatai od 115m2 i sve to na parceli od 1087m2. Poseduje... više

25.000€ (231 €/m²)

  • 108m²
  • .sprat

Plac u Lapovu - 3568 m2, poljoprivredno zemljište sa mogućnošću prenamene u

Centar, Lapovo, Lapovo

Na prodaju plac u Lapovu, četiri parcele koje čine celinu i imaju direktan izlaz širinom od 8 metara, na magistralni put, koji Jagodinu povezuje... više

25.000€ (7 €/m²)

  • 3568m²