Za upit 4326 Centar pronađeno 3568 oglasa

Stan u centru Jagodine-spreman za život ili izdavanje

Centar, Jagodina

Tražite stan bez ulaganja, na top lokaciji? Upravo ste ga pronašli! Na prodaju jednosoban, funkcionalan stan u centru Jagodine, smešten u prizemlju... više

48.000€ (1 066 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 45m²
  • Prizemlje/2 spratova

Novi Sad, Centar, , 0.5, 23m2, 67000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 125764, I/, klima, terasa, uknjizen. Prodaje se stan od 23,3m2 u blizini Pasiceve ulice u centru. Uknjizen. Namesten, odmah useljiv.... više

67.000€ (2 913 €/m²)

  • 1 soba
  • 23m²
  • 1.sprat

Prodaja, Kuća, Leskovac, Centar

Centar, Leskovac

Odlična porodična kuća u ulici Mostarska br.5, u blizini Doma zdravlja. Nekretnina je useljiva odmah i pogodna je za kupovinu putem kredita.... više

79.000€ (526 €/m²)

  • 150m²
  • .sprat

Kuća Vraćevšnica

Centar, Gornji Milanovac, Gornji Milanovac

Na prodaju kuća u Vraćevšnici opština Gornji Milanovac od 160 m2 na 27 ari placa. Kuća se nalazi pored magistralnog puta Kragujevac-Gornji Milanovac.... više

48.000€ (564 €/m²)

  • 85m²
  • Prizemlje

Poslovni prostor, 50m2, centar

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju poslovni prostor u tc Kalča. Lokal je površine 50m2. Nalazi se na prvom spratu,ima prirodno svetlo i sopstveni mokri čvor.Orijentisan... više

73.000€ (1 460 €/m²)

  • 50m²
  • Prizemlje

HIT CENA – Stan u novogradnji u kompleksu Despot Lux

Centar, Despotovac

Iskoristite specijalnu ponudu i postanite vlasnik luksuznog stana u prestižnom kompleksu Despot Lux, u samom centru Despotovca! *Lokacija: Despot... više

55.000€ (916 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 60m²
  • 1/4 spratova

HIT CENA – Stan u novogradnji u kompleksu Despot Lux

Centar, Despotovac

55.000€ (948 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 58m²
  • 2/4 spratova

Kompletno namešten stan 57 m² na glavnoj ulici – odmah useljiv!

Centar, Ćuprija

Prodaje se funkcionalan stan u samom centru Ćuprije, površine 57 m², uz pripadajući podrum. Prostor je odlično organizovan i sastoji se od dve... više

55.000€ (964 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 57m²
  • 3/4 spratova

Lokal u centru Jagodine u najprometnijoj ulici u gradu

Centar, Jagodina

Lokal do ulice sa dva izloga u centru Jagodine U svakom gradu je pijaca lokacija koja je najposećenija , predstavljamo lokal u novijoj zgradi... više

55.000€ (1 617 €/m²)

  • 34m²
  • Prizemlje/4 spratova

Potpuno renoviran stan u centru

Centar, Paraćin

Prodajemo potpuno renoviran stan ,pravilnog rasporeda u samom centru grada . Nova stolarija Nekorišćen nameštaj Nova tehnika Idealan za život... više

55.000€ (1 279 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 43m²
  • .sprat

Hitno se prodaje stan u centru Paraćina

Centar, Paraćin

Stan se sastoji od ulaznog hodnika, spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinja sai trpezarijom, kupatilo, terasa, podrum. Stan je renoviran, stolarija... više

55.000€ (982 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 56m²
  • .sprat

- sremski karlovci sf 2409

Širi centar, Sremski Karlovci

Dve parcele: jedna 5ari i druga 4 ara. Prema važećim planovima parcele se nalaze unutar gradjevinskoj područja Sremskih Karlovaca i dozvoljena... više

51.500€ 0 €/m²)

  • 0m²