Za upit 4326 Centar pronađeno 3568 oglasa

STAN U CENTRU APATINA

Centar, Apatin

Prodaje se lepo održavan stan, odmah iza Lidla, od 77m2 na petom spratu u zgradi bez lifta. Stan poseduje dve spavaće sobe, dnevnu sobu sa izlazom... više

46.400€ (602 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 77m²
  • 5/5 spratova

Jednosoban stan u novogradnji

Centar, Paraćin

Na prodaju jednosoban stan u novogradnji, po ceni od 1100 € po kvadratnom metru. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u centru grada, sa svim važnim... više

52.800€ (1 100 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 48m²
  • 3/3 spratova

Ulični lokal, centar 56 m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju ulični lokal u centru grada površine 56m2. Lokal se nalazi u starijoj zgradi na izuzetno prometnoj lokaciji u blizini pijce i glavne... više

75.000€ (1 339 €/m²)

  • 56m²
  • Prizemlje

Na prodaju lokal u centru grada

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju lokal površine 13,28m2. Nalazi se u samom centru grada, u novom podzemnom prolazu. Lokal nema mokri čvor. Odličan je za razne vrste... više

46.400€ (3 569 €/m²)

  • 13m²
  • Prizemlje

Prodaja trosobnog stana

Centar, Paraćin

Prodajemo funkcionalan, trosoban stan od 60 kvadrata u Paraćinu, na petom spratu u širem centru grada. Pravilan raspored prostorija. Poseduje... više

53.000€ (883 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 60m²
  • 5/5 spratova

Odličan plac 13.8 ari – Miloševo (Jagodina)

Miloševo, Okolina, Jagodina

Na prodaju plac površine 13.80 ari u selu Miloševo, nadomak Jagodine. Plac je idealan za izgradnju porodične kuće, vikendice ili za poljoprivrednu... više

11.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Garsonjera u centru Vrnjačke Banje

Centar, Vrnjačka Banja

U mirnom delu Vrnjačke Banje, na samo nekoliko minuta od centra, šetališta i banjskog parka, nalazi se moderan stambeni objekat koji odiše luksuzom,... više

49.120€ (2 046 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • 1/5 spratova

Novi Sad, Centar, Gajeva, 1.0, 17m2, 64600EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 131198, PR/, izlog, klima, uknjizen, lokal. Prodaje se lokal od 17m2, centralno grejanje, wc, ostava. Lokal se nalazi u Gajevoj... više

64.600€ (3 800 €/m²)

  • 17m²

Zlatibor, Čajetina - Meteorološka, 28m2 - DIREKTNA PRODAJA OD INVESTITORA

Centar, Zlatibor

Zlatibor, Čajetina - Meteorološka 0.5, 28m2 (terasa 6m2), 3/6, EG/norveški radijatori, lift, internet, KATV, garaža Kompleks Zlatiborske terase... više

57.162€ (2 041 €/m²)

  • Garsonjera
  • 28m²
  • 3/6 spratova

Potpuno renoviran stan u centru Ćuprije

Centar, Ćuprija

Zamislite da ušetate u stan gde ne morate da menjate ni sijalicu. Sve je već gotovo. Sve je novo. Sve miriše na "samo raspakuj kofere". U samom... više

49.500€ (916 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 54m²
  • 4/5 spratova

Boljevac - dve kuće 111kvm + 1,2ara ID#28487

centar, Boljevac, Boljevac

Prodaju se kuće sa pomoćnim objektima na dva spojena placa 6a 33m2. U centralnom delu sela Boljevac koje se jugoistočno nadovezuje na varoš... više

40.000€ (360 €/m²)

  • 111m²
  • Prizemlje

Luksuz u centru grada

Centar, Jagodina

Ova neverovatna ponuda se nalazi u srcu Jagodine ali van buke a sve vam je na dohvat ruku. Stan je po strukturi garsonjera sa dnevnim boravkom... više

54.150€ (1 504 €/m²)

  • Garsonjera
  • 36m²
  • 3/5 spratova