Za upit 4184 Centar pronađeno 3539 oglasa

Renoviran, dvosoban stan u centru Ćuprije na top lokaciji-odmah useljiv!

Centar, Ćuprija

Na prodaju kompletno renoviran dvosoban stan u centru Ćuprije – useljiv odmah! Prodaje se izuzetno funkcionalan dvosoban stan u samom centru... više

49.500€ (916 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 54m²
  • 4/4 spratova

Plac 14 ari, Ub, Murgaš – 15 000 €

Murgaš, Okolina, Ub

• Na prodaju građevinski plac ukupne površine 14,26 ara u Murgašu, opština Ub, približnih dimenzija 21x67m. • Lokacija: Plac se nalazi na 3,8... više

15.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Zlatibor, Čajetina - Meteorološka, 28m2 - DIREKTNA PRODAJA OD INVESTITORA

Centar, Zlatibor

Zlatibor, Čajetina - Meteorološka 0.5, 28m2 (terasa 6m2), 3/6, EG/norveški radijatori, lift, internet, KATV, garaža Kompleks Zlatiborske terase... više

57.162€ (2 041 €/m²)

  • Garsonjera
  • 28m²
  • 3/6 spratova

STAN U CENTRU APATINA

Centar, Apatin

Prodaje se lepo održavan stan, odmah iza Lidla, od 77m2 na petom spratu u zgradi bez lifta. Stan poseduje dve spavaće sobe, dnevnu sobu sa izlazom... više

46.400€ (602 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 77m²
  • 5/5 spratova

Prodaja, Poslovni prostor, Ćuprija, Centar

Centar, Ćuprija

Strogi centar, glavna ulica više

75.000€ (1 119 €/m²)

  • 67m²
  • Prizemlje/1 spratova

Novi Sad, Centar - Uknjižen jednosoban stan ID#1001190

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Železnička. Odličan, uknjižen jednosoban stan koji se nalazi u neposrednoj blizini strogog centra grada (pešačke zone),... više

79.100€ (3 295 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 24m²
  • 5/5 spratova

Prodaja trosobnog stana

Centar, Paraćin

Prodajemo funkcionalan, trosoban stan od 60 kvadrata u Paraćinu, na petom spratu u širem centru grada. Pravilan raspored prostorija. Poseduje... više

53.000€ (883 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 60m²
  • 5/5 spratova

STROGI CENTAR, RENOVIRAN STAN

Centar, Sombor

U strogom centru Sombora, u ulici do pešačke zone, prodaje se trosoban stan od 75m2. Stan se nalazi na četvrtom spratu stambene zgrade sa novom... više

84.900€ (1 132 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 75m²
  • 4/4 spratova

Dvosoban stan 46 m², Centar, Vrnjačka Banja, 2. sprat

Centar, Vrnjačka Banja

Odlična lokacija u centru Vrnjačke Banje čini ovaj stan izuzetno privlačnim za život ili investiciju. Nalazi se na drugom spratu zgrade od ukupno... više

69.900€ (1 519 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 46m²
  • 2/2 spratova

Velika kuća u centru Majura ( kod Jagodine)

Majur, Okolina, Jagodina

VELIKA KUĆA 280m² + PLAC 38 ARI – CENTAR MAJURA (KOD JAGODINE) RETKA PRILIKA – PROSTOR, LOKACIJA I OGROMAN POTENCIJAL! Na prodaju prostrana... više

50.000€ (178 €/m²)

  • 280m²
  • .sprat

Na prodaju lokal u centru grada

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju lokal površine 13,28m2. Nalazi se u samom centru grada, u novom podzemnom prolazu. Lokal nema mokri čvor. Odličan je za razne vrste... više

46.400€ (3 569 €/m²)

  • 13m²
  • Prizemlje

Plac 54 ara, Stubline, Obrenovac - 40000€

Stubline, Obrenovac, Beograd

Na prodaju plac površine 54,38 ari, smešten na lepom i mirnom mestu. Dimenzije placa su približno 18 x 300 metra. Na oko 700 m, nalaze se centar... više

40.000€ 0 €/m²)

  • 0m²