Za upit Zlatibor stan pronađeno 63 oglasa

Planina, Centar, Breza, 1.5, 33m2, 79000 EUR

Centar, Zlatibor

Funkcionalan, potpuno namešten, neuseljavan stan u novoizgrađenoj zgradi, 400m od samog centra Zlatibora. Uknjižen na 33m2 plus 19m2 pripadajuće... više

79.000€ (2 393 €/m²)

  • 2 soba
  • 33m²

Zlatibor - Obudojevica - Bregovi - Kompletno namešten lux apartman, 40m2 1.5 2.s

Obudojevica, Zlatibor

Zlatibor - Obudojevica - Bregovi 40m2, 1.5, 2. sprat, EG (kotao) Lux apartman na lepoj i mirnoj lokaciji (kružni prsten) na Zlatiboru. Za... više

90.000€ (2 250 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²
  • 2/5 spratova

VAŠ MIRNI KUTAK NA ZLATIBORU – Jednoiposoban stan 34.39m², I sprat – 79.0

Centar, Zlatibor

Sa zadovoljstvom Vam predstavljamo jednoiposoban stan 34.39m², na I spratu u stambenoj zgradi vrhunskog kvaliteta. Stan se sastoji od ulaznog... više

79.097€ (2 326 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 34m²
  • 1/6 spratova

Jednoiposoban stan ZLATIBOR, 155000€

Zlatibor, Zlatibor

Agencijska oznaka 1102305 - LUX APARTMAN U HOTELU SA 5* NA ZLATIBORU. Na samom šetalištu, par koraka od jezera savršena nekretnina za uživanje... više

155.000€ (3 875 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 4/8 spratova

Prelep jednosoban stan u apartmanskom naselju Zlatiborski konaci

Zlatibor

Prelep jednosoban stan u apartmanskom naselju Zlatiborski konaci u prizemlju. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom,spavaće sobe,kupatila... više

82.000€ (2 000 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 41m²
  • Prizemlje/2 spratova

Apartman na Zlatiboru, naselje Kamalj

Kamalj, Okolina, Zlatibor

Na prodaju apartman na Zlatiboru, jednosoban po strukturi sa izdvojenom spavaćom sobom, parking mestom, saunom i kaminom. Najveća prednost ovog... više

79.000€ (1 795 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 44m²
  • Prizemlje

Apartman na Zlatiboru od 28 m²

Zlatibor, Zlatibor, Zlatibor

Prodaje se apartman površine 28 m². Nalazi se u naselju Karaula, na prvom spratu zgrade koja ima ukupno četiri. Ispred zgrade su dostupna parking... više

51.500€ (1 839 €/m²)

  • 1 soba
  • 28m²
  • 1/4 spratova

Na prodaju luksuzno opremljen stan – 44 m², centar Zlatibora

Centar, Zlatibor

Prodaje se moderan i kompletno opremljen stan površine 44 m², smešten u samom centru Zlatibora, na izuzetnoj lokaciji pogodnoj kako za stanovanje,... više

98.000€ (2 227 €/m²)

  • soba
  • 44m²
  • 2/5 spratova

Zlatibor - Namešten jednoiposoban apartman ID#1001168

Centar, Zlatibor, Zlatibor

Zlatibor - kupovina direktno od investitora. Zlatibor je planina izuzetne lepote, oaza mira i odmora. Netaknuta priroda, zdrav vazduh, jaki... više

101.800€ (2 545 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 7/8 spratova

Planina, Centar, -, 3.0, 60m2, 186000 EUR

Centar, Zlatibor

Luksuzno, lepo uređen stan u luksuznom objektu Queen, potpuno opremljen, poseduje dnevni boravak, trpezariju i kuhinju, dve spavaće sobe, kupatilo... više

186.000€ (3 100 €/m²)

  • 3 soba
  • 60m²
  • 4.sprat

Top investicija na Zlatiboru – prvi sprat, odvojena spavaća soba, 41 m²

Zlatibor

Na prodaju funkcionalan i lepo raspoređen stan površine 41 m², smešten na prvom spratu renomiranog kompleksa Zlatiborski konaci, na jednoj od... više

72.000€ (1 756 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 1/3 spratova

Prodaja garsonjere Zlatibor – Golija, odlična lokacija blizu jezera i centra

Golija, Zlatibor

Na prodaju funkcionalna garsonjera površine 24 m² u jednom od najlepših delova Zlatibora – naselju Golija. Stan se nalazi na samo nekoliko minuta... više

52.000€ (2 166 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 24m²
  • 1/3 spratova