Za upit zamena stana kuc sidu pronađeno 883 oglasa

Luksuz u centru grada

Centar, Jagodina

Ova neverovatna ponuda se nalazi u srcu Jagodine ali van buke a sve vam je na dohvat ruku. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se iz... više

78.000€ (1 200 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 65m²
  • 4/5 spratova

Prodaje se dvosoban stan na Novom Naselju - 40m2 - odmah useljiv

Novo Naselje, Novi Sad

Prodaje se dvosoban stan u Novom Sadu, naselje Novo naselje, površine 40 m². Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade od ukupno pet spratova... više

117.300€ (2 932 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • Prizemlje/5 spratova

Dvoiposoban stan na Limanu 4, 80 m², zgrada sa liftom, Novi Sad

Liman 4, Novi Sad

Prostran dvoiposoban stan površine 80 m², smešten na prvom spratu zgrade sa liftom na Limanu 4. Stan odlikuje funkcionalan raspored koji se... više

195.700€ (2 446 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 80m²
  • 1/7 spratova

Dvoiposoban stan u novogradnji

Knjaževačka, Pantelej, Niš

Na prodaju savremeno koncipiran stan u kvalitetnoj novogradnji, površine 46,29 m², na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu. Stan odiše... više

96.600€ (2 100 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 46m²
  • 3/4 spratova

Trosoban stan, Autokomanda , lux ID#1632

Autokomanda, Voždovac, Beograd

LUKSUZAN TROSOBAN STAN NA VOŽDOVCU – KOD AUTOKOMANDE | NOVOGRADNJA Predstavljamo vam izuzetan trosoban stan od 83 m², smešten na 3. spratu... više

253.150€ (3 050 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 83m²
  • 3/4 spratova

Moderan Dvoiposoban stan 59 m² Banatić | Kompletno renoviran | Terasa | UKNJI

Banatić, Novi Sad

U ponudi je komforan i kompletno renoviran dvoiposoban stan površine 59 m² na odličnoj lokaciji u naselju Banatić, u blizini Železničke stanice,... više

147.900€ (2 506 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 5/7 spratova

Luksuzno opremeljen voiposoban stan od 59 m2 sa pogledom na Frušku Goru

Telep, Novi Sad

Retka prilika za kupovinu potpuno opremljenog luksuznog stana površine 59 m2, smеštenog u ekskluzivnoj urbanoj vili sa 9 stanova, izgrađenoj... više

185.400€ (3 142 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 2/2 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – Podbara, 45–109m², 2.0 / 3.0 / 4.0 – Odlična

Podbara, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad na jednoj od najtraženijih lokacija — Podbara, strogi centar grada. U prodaji su dvosobni, trosobni i četvorosobni... više

200.541€ (3 399 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 59m²
  • 2/6 spratova

Podbara, Novi Sad

265.122€ (3 399 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 78m²
  • 2/6 spratova

Trosoban stan 67 m2, Braće Jerković, Voždovac, Beograd

Braće Jerković, Voždovac, Beograd

Na prodaju kompletno renoviran trosoban stan u mirnom i uređenom delu naselja Braće Jerković, Beograd. Ova nekretnina predstavlja odličan izbor... više

204.000€ (3 044 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 67m²
  • 11/11 spratova

Prodaja dvosobnog renoviranog stana u blizini Železničke stanice - 47m2

Grbavica, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad – kompletno renoviran dvosoban stan 47m2 na izuzetno traženoj lokaciji u blizini Železničke stanice. Ako... više

117.300€ (2 495 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 47m²
  • 4.sprat

Palilula, Botanička bašta - 27. marta 58m2

Botanička bašta, Palilula, Beograd

2.5, 58m2(terasa), 7/8, lift, CG, podrum, interfon, internet, klima, ktv Nepokretnost je smeštena na samom početku ulice 27. marta, između... više

250.000€ (4 310 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 58m²
  • 7/8 spratova