Za upit zamena stana kuc sidu pronađeno 884 oglasa

PRODAJA, 2.0 LEP NAMESTEN STAN SA GARAZOM

Novi Beograd, Novi Beograd, Beograd

Prodajemo luksuzan stan na Novom Beogradu, kod Tošinog bunara. Nalazi se u novogradnji iz 2023. godine, i stan je u savrseno odrzavanom stanju.... više

259.000€ (4 046 €/m²)

  • 2 soba
  • 64m²
  • 8.sprat

PRODAJA, 3.0 STAN, NOVOGRADNJA, ZVEZDAR-AVIV PARK

Zvezdara, Zvezdara, Beograd

U ponudi je trosoban stan smesten u modernom stambenom kompleksu koji postavlja nove standarde savremenog stanovanja. Nalazi se u mirnom i elitnom... više

228.500€ (3 360 €/m²)

  • 3 soba
  • 68m²
  • 4.sprat

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – DVOIPOSOBAN STAN GRBAVICA – 64m² – RENOVIRAN

Grbavica, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – KOMPLETNO RENOVIRAN DVOIPOSOBAN STAN NA GRBAVICI – 64m² – TERASA U ponudi je kompletno renoviran dvoiposoban stan... više

176.900€ (2 764 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 3/6 spratova

Trosoban stan 65 m², Sajmište, Novi Sad, 2. sprat

Sajmište, Novi Sad

Prodaje se jedinstven, dizajnerski osmišljen trosoban stan od 65 m² na atraktivnoj lokaciji u Novom Sadu, u naselju Sajmište, u okviru Sajam... više

234.600€ (3 609 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • 2/5 spratova

Kompletno namešten stan 57 m² na glavnoj ulici – odmah useljiv!

Centar, Ćuprija

Prodaje se funkcionalan stan u samom centru Ćuprije, površine 57 m², uz pripadajući podrum. Prostor je odlično organizovan i sastoji se od dve... više

55.000€ (964 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 57m²
  • 3/4 spratova

Trosoban stan 78 m² Liman 3 | Lift | Terasa | Odlična lokacija

Liman 3, Novi Sad

U ponudi je prodaja trosobnog stana u Novom Sadu, u jednom od najtraženijih naselja Liman 3, na odličnoj lokaciji pogodnoj za porodično stanovanje... više

230.500€ (2 955 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 78m²
  • 4.sprat

Novogradnja ,Crveni pevac , povracaj pdv

Crveni pevac, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan, novogradnja, u stambenom objektu PO,PR,VI, na odličnoj lokaciji na Crvenom pevcu. Zbog svoje pozicije je odlična investicija... više

180.249€ (2 253 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 4/6 spratova

Prodaje se dvosoban namešten stan, širi centar - Bulevar Oslobodjenja 49m2

Rotkvarija, Novi Sad

U ponudi je prodaja stana u Novom Sadu – dvosoban stan površine 49m2, smešten na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, u blizini Bulevara... više

158.100€ (3 226 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 49m²
  • 1/7 spratova

Prodajem stan na Zlatiboru 34m2

Zlatibor

Na prodaju stan na Zlatiboru – odlična lokacija, 500m od centra Prodaje se stan na prvom spratu ulici Mijaila Radovića 8, na atraktivnoj lokaciji... više

58.000€ (1 705 €/m²)

  • 1 soba
  • 34m²
  • 1/3 spratova

Prodaja luksuznih stanova u centru Vrnjačke Banje – moderan kompleks sa SPA

Širi centar, Vrnjačka Banja

Predstavljamo vam moderan i luksuzan kompleks stanova u užem centru Vrnjačke Banje, idealan za investiciju, život ili odmor. U ponudi su stanovi... više

87.000€ (1 526 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • 3/3 spratova

Prostran porodični stan od 97m² u srcu Obrenovca – samo 200m od gradskog tr

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

U prodaji je izuzetno komforan trosoban stan površine 97m², smešten na drugom spratu kvalitetno održavane zgrade, u jednoj od najtraženijih... više

192.000€ (1 979 €/m²)

  • soba
  • 97m²
  • .sprat

PRODAJA, 3.0 STAN NA ZVEZDARI

Zvezdara, Zvezdara, Beograd

Na prodaju prostran i svetao trosoban stan, trostrano orijentisan, na Zvezdari. Stan je funkcionalno organizovan i sastoji se od ulaznog hodnika,... više

195.000€ (3 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 1.sprat