Za upit zamena auto pronađeno 1483 oglasa

Plac 20 ari, Obrenovac, Barič – 28 000 €

Barič, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju plac u građevinskom reonu u Bariču, površine 20 ari, pravougaonog oblika, približnih dimenzija 40 m x 50 m. • Plac poseduje mogućnost... više

28.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Poljoprivredno zemljište 42 ara, Barič, Obrenovac - 42.000€

Barič, Obrenovac, Beograd

Prodaje se poljoprivredno zemljište od 42 ara u Bariču, smešteno na lepom i mirnom mestu. Približne dimenzije parcele su 52m x 78m. Plac se... više

42.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Kuća 49m2, 10 ari placa, Konatice, Obrenovac - 25.000€

Konatice, Obrenovac, Beograd

Na prodaju kuća u Konaticama, površine 49m2, na placu od 10 ari, u mirnom i prijatnom delu Konatica. Kuća se sastoji iz dnevnog boravka sa... više

25.000€ (510 €/m²)

  • 49m²
  • .sprat

Kuća 118m2, plac 15 ari, Mala Moštanica, Obrenovac - 68.000€

Mala Moštanica, Obrenovac, Beograd

Na prelepoj i mirnoj lokaciji, u neposrednoj blizini škole i svega 100 m od autobuske stanice prodaje se porodična kuća površine 118 m², smeštena... više

68.000€ (576 €/m²)

  • 118m²
  • .sprat

Na prodaju starija kuća 67m² sa velikim imanjem 51a, Orašac - 18.000€

Orašac, Obrenovac, Beograd

Prodaje se starija kuća površine 67 m², uz staru štalu, na izuzetno velikom placu ukupne površine 51,26 ari, od čega je 23 ara bagremove šume.... više

18.000€ (268 €/m²)

  • 67m²
  • .sprat

Petlovo brdo - centar naselja, uknjižen trosoban stan 88m2 + terasa ID#1603

Petlovo Brdo, Rakovica, Beograd

Prodajem komforan trosoban stan površine 88m2 + velika terasa 20m2, na prvom spratu kuće u nizu u samom centru naselja. Stan je lepog rasporeda,... više

132.000€ (1 500 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 88m²
  • 1/1 spratova

Vlasnik prodaje kucu u Kaludjerici

Grocka, Beograd

Vlasnik prodaje legalizovanu kucu od 460m2 u Novom naselju-Kaludjerica, na prostranom i ravnom placu od 8.2m2. Kuca je pozicinirana na dobroj... više

320.000€ (695 €/m²)

  • 460m²
  • 3.sprat

✨ NA PRODAJU – Plac iz snova u Poljanama kod Obrenovca! ✨ 12.000€

Poljane, Obrenovac, Beograd

20 ari savršene ravnice za vaš porodični dom, toplu vikendicu ili mirnu oazu iz koje nećete želeti da odete. Zašto je ovaj plac poseban? Zato... više

12.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju kuća – Mala Moštanica | 150 m² | 6, 5 ari - 130.000

Mala Moštanica, Obrenovac, Beograd

Prodaje se kvalitetna porodična kuća ukupne površine 150 m², smeštena na lepo uređenom placu od 6,5 ari, u mirnom delu Male Moštanice. Kuća... više

130.000€ (866 €/m²)

  • 150m²
  • .sprat

Stan sa lokalom 75 m² + 30 m², Obrenovac, Gaj – 150.000e

Obrenovac, Beograd

• Na prodaju trosobni stan u naselju Gaj u Obrenovcu ukupne stambene površine 90m2 sa dodatnim prostorom na raspolaganju (lokal) od 15m2. •... više

150.000€ (2 000 €/m²)

  • 75m²
  • .sprat

Savski venac, centar - Kneza Miloša, 620m2

Centar (Savski venac), Savski Venac, Beograd

Savski venac, centar - Kneza Miloša kuća, 620m2, terase, Po+PR+I+Ptk, CG, telefon, interfon, video nadzor, podrum, parking, garaže, struja,... više

9.000.000€ (14 516 €/m²)

  • 620m²
  • Prizemlje/2 spratova

Kuća 300m2, 7 ari placa, Mala Mostanica, Obrenovac (NAMEŠTENO) - 180 000€

Mala Moštanica, Obrenovac, Beograd

Prodaje se kvalitetno građena prostrana porodična kuća površine 300 m², smeštena na uređenom placu od 7 ari, u naselju koje nudi mir, prirodu... više

180.000€ (600 €/m²)

  • 300m²
  • .sprat