Za upit zagradje 24 d Mirijevo pronađeno 6646 oglasa

Zvezdara, Mirijevo, Jovanke Radaković, 2.0, 57m2, 108000EUR

Mirijevo I, Beograd

Agencijski ID: 125016, NPR/III, terasa, uknjizen. Odlicna lokacija. Izlaz na dvoriste, terasa koja nije upisana. Zapoceto je renoviranje i prodaje... više

108.000€ (1 894 €/m²)

  • 2 soba
  • 57m²

Zvezdara, Mirijevo, Predraga Vasića, 2.0, 50m2, 133000EUR

Mirijevo I, Beograd

Agencijski ID: 112926, III/III, uknjizen. Atraktivan stan na dobroj lokaciji, jedna stanica do Bulevara. Zgrada iz 2009.godine sa ukupno 6 stanova.... više

133.000€ (2 660 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 3/3 spratova

Zvezdara, Mirijevo, Save Kovačevića, 2.0, 63m2, 120000EUR

Mirijevo I, Beograd

Agencijski ID: 109306, terasa, uknjizen, renoviran, parking. Predivna mala kuca sazidana 2018. Uknjizena , cisti papiri. Kompletno luksuzno... više

120.000€ (1 904 €/m²)

  • 63m²

Zvezdara, Mirijevo, Matice srpske, 3.0, 85m2, 260000EUR

Mirijevo I, Beograd

Agencijski ID: 125280, III/III, dupleks, klima, terasa, uknjizen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni:... više

260.000€ (3 058 €/m²)

  • 3 soba
  • 85m²
  • 3/3 spratova

Zvezdara, Mirijevo, Ljubiše Miodragovića, 3.0, 100m2, 250000EUR

Mirijevo I, Beograd

Agencijski ID: 84716, PR/, video nadzor, izlog, klima, uknjizen, nov. Izlog, alu niskoemisioni sa klizacima,. Dva brojila, jedno za podno grejanje... više

250.000€ (2 500 €/m²)

  • 100m²

Zvezdara, Mirijevo, Šejkina, Zemljište, 1000ari, 250000 EUR

Mirijevo, Beograd

Građevinsko zemljište na odličnoj lokaciji, neposredno do Mirijevskog bulevara. Informacija o lokaciji. GREJANJE - Ostalo, sprat / ID oglasa:... više

250.000€ (250 €/m²)

  • 1000m²

Zvezdara, Mirijevo, Aleksandra Bugarskog, 1.5, 44m2, 105600 EUR

Mirijevo, Beograd

Stanovi u novogradnji, različitih struktura i kvadratura u modernom stambenom kompleksu u uređenom delu Mirijeva. Sadržaj stambenih prostora... više

105.600€ (2 400 €/m²)

  • 2 soba
  • 44m²
  • 1/5 spratova

Prodajem dvosoban stan Zvezdara-Mirijevo

Zvezdara, Beograd

Dvospratna zgrada zavrsena 2016.god. Stan je u prizemlju. Na 5-6min. od autobuske okretnice, do centra grada 30min. Na samo 3minuta nalazi se... više

84.000€ (1 555 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • Prizemlje/2 spratova

Zvezdara, Mirijevo - Kapetana Miloša Žunjića, 70m2

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Mirijevo - Kapetana Miloša Žunjića 3.0, 70m2 (terasa i lođa 7m2), 1/4, CG, telefon, interfon Na prodaju trosoban stan površine 70m²,... više

204.000€ (2 914 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • 1/4 spratova

Zvezdara, Mirijevo, Aleksandra Bugarskog - Stan 67.28m2, 154744e (uračunat PDV)

Mirijevo, Beograd

U prilici smo da vam ponudimo dvoiposoban stan u izgradnji u novom projektu koji se sastoji od dva objekta pod nazivom "Mirijevski vrtovi",... više

154.744€ (2 309 €/m²)

  • 3 soba
  • 67m²
  • 1/4 spratova

Zvezdara, Mirijevo, Kapetana Miloša Žunjića , 4.0, 102m2, 205180 EUR

Mirijevo, Beograd

Stan u novogradnji u modernom stambeno-poslovnom kompleksu u najlepšem delu Mirijeva. Objekat se sastoji od tri lamele, u neposrednoj blizini... više

205.180€ (2 011 €/m²)

  • 4 soba
  • 102m²
  • 1/4 spratova

Zvezdara, Mirijevo, Šejkina, Kuća, 400m2, 350000 EUR

Mirijevo, Beograd

Na odličnoj lokaciji, neposredno do Mirjevskog bulevara, komforna, funkcionalna kuća sa dva ulaza, dve identične vertikale od kojih je jedna... više

350.000€ (875 €/m²)

  • 400m²