Za upit zagradje 24 d Mirijevo pronađeno 6646 oglasa

Zvezdara, Mirijevo, Miroslava Jovanovića, 4.0, 117m2, 185000 EUR

Mirijevo, Beograd

Prodajemo prelep duplex stan na mirnoj lokaciji. Stan se nalazi u blizini svih sadržaja potrebnih za život (pekara, prodavnica, škola, igraonica... više

185.000€ (1 581 €/m²)

  • 4 soba
  • 117m²
  • 2/2 spratova

PRODAJA, 5.0 STAN U MIRIJEVU, ZVEZDARA

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

U ponudi petosoban stan u porktovlju koji donosi jedinstvenu kombinaciju umetnickog i boemskog sarma, idealnu za ljubitelje nesvakidasnjeg dizajna.... više

215.000€ (2 107 €/m²)

  • 5 soba
  • 102m²
  • 5.sprat

Zvezdara, Mirijevo, Vlastimira Đuze Stojiljkovića, 3.0, 115m2, 162000EUR

Mirijevo I, Beograd

Agencijski ID: 125381, II/II, terasa, uknjizen, novogradnja. Prodaje se nedovrsen stan u kom kupac po zelji moze da formira strukturu i raspored,u... više

162.000€ (1 408 €/m²)

  • 3 soba
  • 115m²
  • 2/2 spratova

Zvezdara, Mirijevo 2, Dimitrija Paramendića, 2.0, 55m2, 121000EUR

Mirijevo Ii, Beograd

Agencijski ID: 126781, PR/III, novogradnja, stambena zgrada. Zgrada je pozicionirana na odlicnoj lokaciji, u mirnoj ulici gotovo bez buke.... više

121.000€ (2 200 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²

Mirijevo , Centar, 3, 0 Odlican ID#5493

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

MIRJEVO,CENTAR, TROSOBAN STAN ADAPTIRAN U TROIPOSOBAN,ODLIČAN Ovaj fantastičan stan, funkcionalan, svetao i prostran, dvostrano orijentisan,... više

190.000€ (2 345 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 81m²
  • 5/10 spratova

Zvezdara, Mirijevo, Matice srpske, 3.0, 108m2, 150000EUR

Mirijevo I, Beograd

Agencijski ID: 69546, PR/V, terasa, uknjizen, novogradnja. Stan adaptiran od garaznih mesta,sa velikom terasom, nije ukopan, sastoji se od predsoblja,... više

150.000€ (1 388 €/m²)

  • 3 soba
  • 108m²

Zvezdara, Mirijevo, Matice srpske, 8.0, 300m2, 400000EUR

Mirijevo I, Beograd

Agencijski ID: 25319, 2a, spratna, pr+i+ii+iii, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa, uknjizen, renoviran, stara gradnja, fasada dobra,... više

400.000€ (1 333 €/m²)

  • 300m²

Prodaje se 3.0 stan 82m2 Mirijevo Zvezdara 155000e

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

U najlepšem delu Mirijeva prodaje se renoviran ,prostran , dvostroano orijentisan svetao trosoban stan. Konfiguracija stana Hodnik 2 spavaće... više

165.000€ (2 012 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 82m²
  • 3/3 spratova

Zvezdara, Mirijevo, Mijodraga Mijovića Kanta, 3.5, 84m2, 165000EUR

Mirijevo I, Beograd

Agencijski ID: 129962, NPR/III. Odlicna lokacija. Centralni deo Mirijeva, a u tihoj mirnoj ulici. Sve potrebno je u neposrednoj blizini. Stan... više

165.000€ (1 964 €/m²)

  • 4 soba
  • 84m²

Mirijevski bulevar, 37m2, uknjižen, kompletno namešten, sa parking mestom ID#

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Prodaje se funkcionalan, uknjižen stan površine 37m2, na drugom spratu stambene zgrade novije gradnje iz 2019. godine u Mirijevskom bulevaru.... više

159.000€ (4 297 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 37m²
  • 2/3 spratova

Zvezdara, Mirijevo, cena 4500e je po aru, 19a, 4500EUR

Mirijevo I, Beograd

Agencijski ID: 98894, uknjizen, deljiv, plac. Prelep i ususkan plac,na tromedji izmedju Mirijeva,Visnjicke Banje i Slanaca. Uradjena je priprema... više

4.500€ (2 €/m²)

  • 1900m²

+ZVEZDARA VN 3796

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Mirijevo, Dragoslava Srejovića. Zgrada novije gradnje, dvosoban namešten stan površine 33m²+5m2 terasa na drugom spratu. Stan ima veliku terasu,... više

118.000€ (3 105 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 38m²
  • 2.sprat