Za upit zagradje 24 d Mirijevo pronađeno 6647 oglasa

Fruška Gora, Fruška gora, Iriški Venac, 5.0, 240m2, 430000EUR

Fruška Gora, Fruška Gora

Agencijski ID: 131598, 43a, spratna, uknjizen. IRISKI VENAC 240 m2 KUCA NA SPRAT + APARTMAN NA PLACU 43 a, POD SUMOM, sa blagim nagibom. Plac... više

430.000€ (1 791 €/m²)

  • 240m²

Barajevo, Barajevo, Gaj, Kuća, 255m2, 195000 EUR

Barajevo, Beograd

Beograd - Barajevo, naselje Gaj, nepokretnosti: horizontalu porodične stambene zgrade I/PK, četvorosoban stan građevinske površine 255m2, korisne... više

195.000€ (764 €/m²)

  • 255m²

Boljevac, Rtanj – Krivi vir 5ha 64kvm + 52kvm ID#24517

Krivi Vir, Boljevac, Boljevac

Prodaje se imanje od 5ha 64m2 + 1ha (nije preneto na prodavca) sa uknjiženom porodičnom zgradom 52m2 koja je srušena. Na imanju postoje dva... više

30.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Palilula, Karaburma, Roda, 2.0, 56m2, 144999EUR

Karaburma, Beograd

Agencijski ID: 125928, PSUT/IV, terasa, garaza, stambena zgrada. Jedinstvena prilika – stan sa privatnim dvoristem i garazom - 56+50m2! Na prodaju... više

144.999€ (2 589 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²

Novi Sad, Železnička Stanica, Bulevar Kralja Petra , 1.0, 24m2, 82500EUR

Železnička Stanica, Novi Sad

Agencijski ID: 128415, I/IV, klima, lift, uknjizen. Na prodaju odlicna garsonjera na Bulevaru Kralja Petra . U blizini su Master Centar Sajam,... više

82.500€ (3 437 €/m²)

  • 1 soba
  • 24m²
  • 1/4 spratova

Savski venac, Dedinje - Heroja Milana Tepića, 149m2

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Dedinje - Heroja Milana Tepića 4.0, 149m2 (terasa 20.99m2), 1/3, toplotna pumpa, lift, interfon, garaža Prodaje se stan u Rezidencijalnom... više

774.176€ (5 195 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 149m²
  • 1/3 spratova

Lokal u TC Kalča, II sprat, 24 m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju lokal na II spratu TC Kalča u centru grada, na odličnoj poziciji za poslovanje ili izdavanje za trgovinu ili... više

39.500€ (1 645 €/m²)

  • 24m²
  • 2/2 spratova

Prodaja kuće moderna kuća 240 m² + garaža 40 m², plac 15 ari, odlična lok

Okolina, Kraljevo

Prodaje se izuzetno prostrana četvorosobna porodična kuća površine 240 m², sa garažom od 40 m², na placu od 15 ari. Ova nekretnina je idealna... više

200.000€ (833 €/m²)

  • 240m²
  • /2 spratova

PALILULA KARABURMA 93m2 , 2T , 250000e

Karaburma, Palilula, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Karaburma, Dr Drage Ljocic, 4.0, 93 m2 sa 2 terase, III i IV od V spratova, dupleks, eg-gas, bez lifta,... više

250.000€ (2 688 €/m²)

  • 4 soba
  • 93m²
  • 3.sprat

OPOVO OPOVO 88m2 , 142+D , 250000e

Opovo, Opovo, Opovo

Prodajemo kompletno renoviranu i opremljenu kuću, sa pomoćnim objektima, na prostranom placu koji nudi bezbroj mogućnosti, hedonističkih i poslovnih.... više

250.000€ (2 840 €/m²)

  • 88m²

Surčin, Ključ, Slobodana paunovica, 4.0, 220m2, 280000EUR

Ključ, Beograd

Agencijski ID: 121475, 5a, spratna, potkrovlje, struja, klima, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta,... više

280.000€ (1 272 €/m²)

  • 220m²

Poslovni prostor, 32m2, LUX novogradnja, plus PDV ID#1592

Rvati, Obrenovac, Beograd

Prodaja modernog višenamenskog poslovnog prostora u LUX novogradnji, Obrenovac, Rvati. Nedaleko od sportskog centra, autobuske stanice, obrenovačkog... više

60.000€ (1 875 €/m²)

  • 32m²
  • Prizemlje/4 spratova