Za upit zagradje 24 d Mirijevo pronađeno 6647 oglasa

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 0.5, 24m2, 44400EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130613, PR/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

44.400€ (1 850 €/m²)

  • 1 soba
  • 24m²

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 0.5, 24m2, 44400EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130593, PR/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

44.400€ (1 850 €/m²)

  • 1 soba
  • 24m²

Bačka Palanka, Okolna mesta, Kerekić , 3.0, 247m2, 180000EUR

Centar, Bačka Palanka

Agencijski ID: 117697, 100a, prizemna, uknjizen. HITNO,!! Na prodaju Vojvodjanski salas u blizini Backe palanke u delu koji se zove Kerekic.... više

180.000€ (728 €/m²)

  • 247m²

Novi Sad, Klisa, Vase Ostojića , 5.0, 168m2, 248000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 130161, 250a, spratna, 2, novogradnja, fasada nova. Fantasticna spratna kuca na Klisi!168m². Prostire se u dve etaze,4 spavace... više

248.000€ (1 476 €/m²)

  • 168m²

Hala Pionir – 68kvm (ukupne površine 82kvm) ID#24670

Hala Pionir, Palilula, Beograd

Lep, lux sredjen stan u manjoj trospratnici bez lifta. Sama zgrada je kvalitetne gradnje, sa mermernim stepenicama i novom fasadom i olucima.... više

237.500€ (3 492 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 68m²
  • 3/3 spratova

Boljevac, Rtanj – Jablanica 4ha 65a 51kvm ID#24040

Jablanica, Boljevac, Boljevac

Prodaje se šumsko zemljište sa šumom u dolini Radovanske reke na kosini brda u ataru sela Jablanica oko 5km od sela. Nedaleko od planine Rtanj.... više

15.000€ 0 €/m²)

  • Garsonjera
  • 0m²
  • Nisko prizemlje.sprat

Boljevac, Rtanj – Mali izvor 54a 72kvm ID#24738

Mali Izvor, Boljevac, Boljevac

Prodaje se poljoprivredna parcela (moguća gradnja) sa pogledom na planinu Rtanj, površine 54a 72m3, na sporednom asfaltnom putu od Boljevca... više

16.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Novi Sad, Socijalno, Vojvode Šupljikca, 3.0, 65m2, 244746EUR

Socijalno, Novi Sad

Agencijski ID: 129733, I/, u izgradnji. Na prodaju odlican trosoban stan u izgradnji od kvalitetnog investitora. Useljiv pocetkom 2027 godine.... više

244.746€ (3 765 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 1.sprat

Rtanj – Bačevica 54kvm + 11ha 44a 30kvm ID#24118

Bačevica, Boljevac, Boljevac

Prodaje se imanje sa kućom (54m2), pomoćnim objektima (43+59+67) 11ha 44a 30m2 sa dodatnim imanjem površine 7ha 46a 35m2 ukupno: 18ha 90a 65m2,... više

55.000€ (1 018 €/m²)

  • 54m²
  • Prizemlje

Novi Sad, Rotkvarija, Kraljevića Marka, 3.0, 60m2, 240000EUR

Rotkvarija, Novi Sad

Agencijski ID: 101054, IV/IX, lift, terasa, uknjizen, novogradnja, garaza, parking, podrum, ostava. Namesten trosoban stan 60m2, sa garaznim... više

240.000€ (4 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 60m²
  • 4/9 spratova

PRODAJA PLACA 24 ARA – ZVEČKA - 33.000€

Zvečka, Obrenovac, Beograd

Prodaje se poljoprivredno zemljište površine 23,82 ara u Zvečkoj. Plac ima prilaz sa dve ulice, što pruža odlične mogućnosti za pristup i organizaciju... više

33.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Kuća u nas. B.Bjegović, stambeno - poslovni prostor, 246 m2, na manjem p

Branko Bjegović, Crveni krst, Niš

Na prodaju stambeno - poslovni prostor u nas. Branko Bjegović, blizu auto - puta. Sastoji se od prizemlja, gde je oko 54 m2... više

130.000€ (528 €/m²)

  • 246m²
  • 1/2 spratova