Za upit zadnjih 15 dana pronađeno 6850 oglasa

Plac u Ilćevu, Kragujevac - površina 2073 m2, zemljište u građevinskom pod

Ilićevo, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac u naselju Ilićevo, kod Kragujevaca, površine 2073 m2. Parcela je zemljište u građevinskom području, šuma 3.klase. Nalazi se... više

20.000€ (9 €/m²)

  • 2073m²

Plac Belotinac

Belotinac, Doljevac, Doljevac

Na prodaju odličan, lep plac u selu Belotinac u blizini Železničke stanice. Nalazi te na sto metara od glavne saobraćajnice.... više

11.700€ (6 €/m²)

  • 1845m²

Ekskluzivno, Garni Hotel Mala Moskva, Bela Palanka, 650m2

Bela Palanka, Bela Palanka, Bela Palanka

Ekskluzivno u prodaji! Prodaje se Garni Hotel Mala Moskva koji se nalazi u centru Bele Palanke, u bllizini auto puta, duž trase puta koji povezuje... više

360.000€ (553 €/m²)

  • 650m²
  • Prizemlje

Kuća u Berbatovu, 90 m2, plac 678 m2

Berbatovo, Palilula, Niš

Na prodaju kvalitetno građena i održavana kuća u selu Berbatovo, blizu Niša, ukupne površine 90 m2 u dve etaže, na lepom placu... više

39.000€ (433 €/m²)

  • 90m²
  • 1.sprat

Novogradnja, Centar

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno - poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi se... više

201.340€ (2 581 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 2/7 spratova

PLAC SREMSKA KAMENICA, 42700€

Paragovo, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka 7089997 - Dva gradjevinska placa po 427 m2 na odlicnoj lokaciji u mirnom delu Paragova. Cena jednog placa 42700 e+ 3 % agencijska... više

42.700€ (100 €/m²)

  • 427m²

Petosobna kuća SREMSKA KAMENICA, 390000€

Cardak, Sremska Kamenica

Kompletno nova kuća u vrhunskoj izradi... ostalo je samo da se urade finišni radovi po nahođenju kupca... Agencijska oznaka kuće 3045928 , CENA... više

390.000€ (1 300 €/m²)

  • 300m²

Troiposoban stan NOVI SAD, 180000€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102476 - Cena je 180 000 eura + agencijska provizija od 3%. Uknjižen troiposoban stan na Adicama. Sastoji se iz prostranog... više

180.000€ (2 250 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 80m²
  • 1/2 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 165000€

Salajka, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102570 - Cena 165.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se prelep, namešten trosoban stan na odličnoj lokaciji, na Salajci.... više

165.000€ (2 704 €/m²)

  • 3 soba
  • 61m²
  • 2/4 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 132500€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102213 - Cena 132.500eu + agencijska provizija 3%. Uknjižen dvoiposoban stan na Adicama. Stan se sastoji od lepog dnevnog... više

132.500€ (2 598 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 51m²
  • Prizemlje/3 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 155000€

Sajam, Novi Sad

SAJAM, RENOVIRAN TROSOBAN STAN, UKNJIŽEN, KVALITET, Agencijska oznaka 1102109. Prodaje se trosoban stan u kvalitetnoj zgradi u blizini Betanije.... više

155.000€ (2 870 €/m²)

  • 3 soba
  • 54m²
  • 2/6 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 138000€

Bulevar, Novi Sad

BULEVAR , USELJIV , UKNJIŽEN STAN,POGLED NA TVRĐAVU. Agencijska oznaka 1101601 . CENA STANA JE 138000E + 3%AGENCIJSKA PROVIZIJA . Poda je se... više

138.000€ (3 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 7/9 spratova