Za upit zadnjih 15 dana pronađeno 6850 oglasa

Stanovi u novogradnji u centru Jagodine po akcijskoj ceni

Centar, Jagodina

MOGUĆNOST KUPOVINE NA 24 MESEČNIH RATA UZ UČEŠĆE OD 50% !!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu prazničnu ponudu da kupite stan po sniženoj... više

129.525€ (1 506 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 86m²
  • 1/5 spratova

Poslovno stambeni objekat na ulazu u Ćupriju

Moravski park, Ćuprija

Poslovno stambeni objekat na ulazu u Ćupriju iz pravca Jagodine. Objekat se sastoji od tri lokala u prizemlju bruto površine oko 150m2 pogodni... više

150.000€ (500 €/m²)

  • 300m²
  • .sprat

Novogradnja , Sokobanja, 1.5

Soko banja, Soko Banja, Sokobanja

Na prodaju jednoiposoban stan apartmanskog tipa u izgradnji, u stambenom objektu SU+P+II+PK, u Sokobanji. Stan je projektovane povšine 39.71m2... više

67.510€ (1 731 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • 2/3 spratova

Poslovni prostor 1840m2 na placu od 40 ari

Doljevac, Doljevac, Niš

Na prodaju poslovni prostor koji se sastoji od dve zgrade tehničkih usluga ukupne površine 1840m2 (veća 1200m2 i manja 640m2) kao i stražarske... više

1.450.000€ (788 €/m²)

  • 1840m²
  • Prizemlje

Plac 36 ari, Draževac, Obrenovac - 45.000 €

Draževac, Obrenovac, Beograd

Prodaje se izuzetno lep plac površine 36,35 ari u Draževcu. Plac se nalazi uz asfaltni put, sa mogućnošću priključka na vodu i struju, što ga... više

45.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac 42 ara, Mislođin, Obrenovac – 32.000€

Mislođin, Obrenovac, Beograd

Na prodaju plac u građevinskom području u mestu Mislođin kod Obrenovca, površine 42.74 ara koji se prostire uz asfaltni put, sa mogućnošću priključenja... više

32.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Kuća 60 m², 10 ari, Obrenovac, Mislođin – 60.000€

Mislođin, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju kuća u Mislođinu korisne površine 59,67m2 na građevinskom placu površine 9,78 ari. Kuća je spratnosti Pr+Pk. • Struktura: Prizemlje... više

60.000€ (1 000 €/m²)

  • 60m²
  • .sprat

Građevinski plac 1 ha, Čukarica, Umka – 102.000€

Umka, Čukarica, Beograd

• Na prodaju građevinski plac površine 1ha 60 m2 na Umci. • Plac se nalazi na atraktivnoj lokaciji, sa prelepim pogledom i pristupnim putem... više

102.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Poljoprivredno zemljište 2 ha, Ub, Brgule – 13 000 €

Brgule, Okolina, Ub

Na prodaju  poljoprivredno zemljište  površine  1,82ha u Brgulama. Pogodan za sve poljoprivredne kulture, sastoji se iz tri njive, koje imaju... više

13.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Dvoiposoban stan u centru 107000 eura

Centar, Medijana, Niš

Stan u centru grada. Stan je na zadnjem 5. spratu u zgradi bez lifta. Poseduje dve spavace sobe, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinju, hodnik,... više

107.000€ (1 597 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 67m²
  • 5/5 spratova

Kuća Aleksinac, 380m2

Aleksinac, Aleksinac, Aleksinac

Na prodaju kuća u Aleksincu, na lepoj, mirnoj lokaciji, na izlasku iz Aleksinca, put za Soko Banju. Kuća se nalazi na... više

75.000€ (197 €/m²)

  • 380m²
  • Prizemlje

Plac u Ilćevu, Kragujevac - površina 2073 m2, zemljište u građevinskom pod

Ilićevo, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac u naselju Ilićevo, kod Kragujevaca, površine 2073 m2. Parcela je zemljište u građevinskom području, šuma 3.klase. Nalazi se... više

20.000€ (9 €/m²)

  • 2073m²