Blok 67a, A Blok, Beograd
Veoma luksuzan i kvalitetan stambeno-poslovni kompleks Soul 64, na izuzetnoj lokaciji - u blizini luksuznih naselja West 65, A blok, kao i poslovnog... više
371.850€ (5 025 €/m²)
Akva Park, Jagodina
PRODAJA TROSOBNOG STANA – WING APARTMANI, KOD AKVA PARKA Na prodaju komforan trosoban stan u modernom kompleksu Wing apartmana, na izuzetnoj... više
80.080€ (1 430 €/m²)
Crvene livade, Jagodina
Ako tražiš mirno mesto za kuću, ovaj plac u Crvenim Livadama je prava priča. Površina 1,35 ari Plac je pogodan za porodični dom ili pametnu... više
3.375€ 0 €/m²)
Širi centar, Jagodina
Stan funkcionalnog rasporeda na prvom spratu, idealan za udoban i praktičan život. Sastoji se od velikog dnevnog boravka, izdvojene kuhinje... više
63.250€ (1 150 €/m²)
Širi centar, Jagodina
Na prodaju je uređen plac površine 2,62ara na kojem se nalaze dve potpuno funkcionalne kuće od 97m2 i 57m2 + 35m2 legalizovanog podruma, što... više
186.000€ (1 576 €/m²)
Akva Park, Jagodina
Zakažite razgledanje u terminu koji Vama najviše odgovara! 00381 69 2 111 999 , 00381 69 1 222 999 Dostupni smo Vam non stop! 24 / 7 / 365 i... više
21.500€ 0 €/m²)
Crveni Krst, Niš
Niš, Trupale - Prodaje se potpuno nameštena porodična kuća, 270m2, na placu površine 3.1 ar. Kuća je u osnovi 147m2, i poseduje dve etaže Pr+1... više
180.000€ (666 €/m²)
Beljina, Barajevo, Beograd
Beljina, prodaje se kuća od 213m2 (prizemlje i sprat) + pomoćna zgrada 120m2 (garaža 2 parking mesta, letnja kuhinja, kotlarnica, prostorija... više
185.000€ (868 €/m²)
Kalenić, Vračar, Beograd
Stan 39m2 , renoviran, kompletno opremljen, bez ulaganja, dvostrano orjentisan, svetao. Stan u polusuterenu, funkcionalan raspored, kuhinja... više
137.000€ (3 512 €/m²)
Braće Jerković, Voždovac, Beograd
Stan 47m2 , odlična pozicija , u neposrednoj blizini prodavnica i javnog prevoza. Renovirana kuhinja i kupatilo. Trenutno figurira kao jednosoban,... više
130.000€ (2 765 €/m²)
Čukarica , Čukarica, Beograd
Nov stan 60m2 sa terasom, Moderan dizajn, puno svetla i mirna lokacija. Nov stan bez ulaganja, prvoklasnog kvaliteta gradnje, funkcionalan raspored,... više
109.800€ (1 830 €/m²)
Železnik, Čukarica, Beograd
Dupleks 104m2 sa terasom, u izgradnji, moderan dizajn, puno svetla i odlična lokacija. Nov stan, prvoklasnog kvaliteta gradnje, funkcionalan... više
178.160€ (1 713 €/m²)