Za upit zadnjih 15 dana pronađeno 6788 oglasa

Moderna kuća u širem centru grada, 150 m2

Kičevo, Medijana, Niš

Na prodaju novoizgrađena kuća u širem centru grada, planirana i izgrađena po svim savremenim standardima gradnje, za udoban... više

318.000€ (2 120 €/m²)

  • 150m²
  • 1.sprat

Stanovi u novogradnji u centru Jagodine po akcijskoj ceni

Centar, Jagodina

MOGUĆNOST KUPOVINE NA 24 MESEČNIH RATA UZ UČEŠĆE OD 50% !!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu prazničnu ponudu da kupite stan po sniženoj... više

129.525€ (1 506 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 86m²
  • 1/5 spratova

Poslovno stambeni objekat na ulazu u Ćupriju

Moravski park, Ćuprija

Poslovno stambeni objekat na ulazu u Ćupriju iz pravca Jagodine. Objekat se sastoji od tri lokala u prizemlju bruto površine oko 150m2 pogodni... više

150.000€ (500 €/m²)

  • 300m²
  • .sprat

Kuća sa pomoćnim objektima

Kočino selo, Okolina, Jagodina

Na parceli se nalazi kuća i tri pomoćna objekta, kuća je površine 91m2. Pomoćni objekti 42m2,26m2 i 23m2 izgrađeni pre donošenja propisa o izgradnji.... više

40.000€ (439 €/m²)

  • 91m²
  • /1 spratova

Novogradnja , Sokobanja, 1.5

Soko banja, Soko Banja, Sokobanja

Na prodaju jednoiposoban stan apartmanskog tipa u izgradnji, u stambenom objektu SU+P+II+PK, u Sokobanji. Stan je projektovane povšine 39.71m2... više

67.510€ (1 731 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • 2/3 spratova

Poslovni prostor 1840m2 na placu od 40 ari

Doljevac, Doljevac, Niš

Na prodaju poslovni prostor koji se sastoji od dve zgrade tehničkih usluga ukupne površine 1840m2 (veća 1200m2 i manja 640m2) kao i stražarske... više

1.450.000€ (788 €/m²)

  • 1840m²
  • Prizemlje

Plac 36 ari, Draževac, Obrenovac - 45.000 €

Draževac, Obrenovac, Beograd

Prodaje se izuzetno lep plac površine 36,35 ari u Draževcu. Plac se nalazi uz asfaltni put, sa mogućnošću priključka na vodu i struju, što ga... više

45.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Bajkoviti stan u zelenoj oazi, 88 m², V sprat, Beograd, Miljakovac – 249.000

Miljakovac, Rakovica, Beograd

• Dobrodošli u oazu mira, svetlosti i dobrih vibracija! Sa zadovoljstvom vam predstavljamo dvoetažni stan ukupne površine 88m2 na petom spratu... više

249.000€ (2 829 €/m²)

  • soba
  • 88m²
  • 5/6 spratova

Poljoprivredno zemljište 75 ari, Obrenovac, Zvečka

Zvečka, Obrenovac, Beograd

Na prodaju poljoprivredno zemljište površine 75 ari u selu Zvečka, nedaleko od Obrenovca. Dobrog kvaliteta, pogodno za sve kulture. Postoji... više

75.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac 42 ara, Mislođin, Obrenovac – 32.000€

Mislođin, Obrenovac, Beograd

Na prodaju plac u građevinskom području u mestu Mislođin kod Obrenovca, površine 42.74 ara koji se prostire uz asfaltni put, sa mogućnošću priključenja... više

32.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Kuća 60 m², 10 ari, Obrenovac, Mislođin – 60.000€

Mislođin, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju kuća u Mislođinu korisne površine 59,67m2 na građevinskom placu površine 9,78 ari. Kuća je spratnosti Pr+Pk. • Struktura: Prizemlje... više

60.000€ (1 000 €/m²)

  • 60m²
  • .sprat

Plac 12 ari, Obrenovac, Draževac - 18.000€

Draževac, Obrenovac, Beograd

Na prodaju plac u Draževcu, opština Obrenovca, ukupne površine 12,37 ari. Plac je u gradjevinskom rejonu, kategorizacije – voćnjak 2.klase.... više

18.000€ 0 €/m²)

  • 0m²