Za upit zadnjih 15 dana pronađeno 6723 oglasa

Naselje Marije Bursać, Jelovac, Karla Soprona, 2.0, 65 kvm (L)

Marija Bursać, Zemun, Beograd

Izvanredan stan u kvalitetnoj zgradi, retko u ponudi. Veoma svetao i prozračan. Dvostano orijentisan. Kompletno namešten i opremljen visoko... više

232.000€ (3 569 €/m²)

  • 2 soba
  • 65m²
  • 3/4 spratova

Vukov spomenik - Zahumska 50kvm

Vukov Spomenik, Zvezdara, Beograd

Retko u ponudi! Odličan dvosoban salonski stan nadomak Vukovog spomenika i Đerma. Prostorije: hodnik, dnevna soba, kuhinja, trpezarija, spavaća... više

215.000€ (4 300 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 1/4 spratova

Naselje Marije Bursać, Jelovac, Karla Soprona, 1.5, 43 kvm (L)

Marija Bursać, Zemun, Beograd

Kompletno renoviran stan, izvorno jednosoban, adaptiran u jednoiposoban. Moderan, komforan, na odličnoj lokaciji. Dvostano orijentisan. Kompletno... više

155.000€ (3 604 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 43m²
  • 3/4 spratova

Prodaje se ceo sprat-vise stanova na glavnoj ulici u Somboru

Sombor

170kvm Kralja Petra I 6 Ceo sprat u vlasništvu (više stanova) Cena 1000 po kvm. Kontakt: 064/126-83-01 više

1.000€ (5 €/m²)

  • 5 soba
  • 170m²
  • 1/1 spratova

Prodajem stan na Zlatiboru 34m2

Zlatibor

Na prodaju stan na Zlatiboru – odlična lokacija, 500m od centra Prodaje se stan na prvom spratu ulici Mijaila Radovića 8, na atraktivnoj lokaciji... više

58.000€ (1 705 €/m²)

  • 1 soba
  • 34m²
  • 1/3 spratova

Novi Sad, Telep - Uknjižen trosoban stan ID#1000635

Telep, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Telep, ulica Bulevar patrijarha Pavla. Predstavljamo uknjižen komforan po strukturi trosoban stan. U neposrednoj blizini škole, vrtića,... više

181.600€ (2 111 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 86m²
  • 2/3 spratova

Sremska Kamenica, Popovica - Nov dvoiposoban stan ID#1001154

Popovica, Petrovaradin, Novi Sad

Sremska Kamenica, Popovica. Stan u izgradnji pozicioniran u stambenom kompleksu „Royal Residency“, zatvoren luksuzan kompleks sa bazenima okružen... više

169.900€ (3 205 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 53m²
  • 1/2 spratova

Prodajem luksuzan apartman na Kopaoniku

Kopaonik

Na prodaju luksuzno namešten studio apartman u Vikend naselju na Kopaoniku. U ponudi je kompletno opremljen apartman koji se nalazi u sklopu... više

55.000€ (1 964 €/m²)

  • 1 soba
  • 28m²
  • 3/5 spratova

Prodaja placeva Novi Sad Alibegovac – građevinski plac 623m2, stambeno-poslo

Sremska Kamenica, Novi Sad

Plac se nalazi u stambeno-poslovnoj zoni i predstavlja odličnu priliku kako za investitora, tako i za izgradnju porodičnog ili poslovnog objekta.... više

93.450€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju trosoban stan u samom centru Niša

Medijana, Niš

Prodaje se trosoban stan u strogom centru Niša, smešten na 9. spratu (od ukupno 15) u poznatoj i kvalitetnoj stambenoj zgradi sa dva lifta.... više

147.000€ (2 100 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • 9/15 spratova

Na prodaju dvosoban stan u novogradnji- Duvaniste

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju dvosoban stan u useljivoj novogradnji u Duvaništu u blizini Merkatora. Nalazi se na 3.spratu zgrade sa liftom. Odlična lokacija za... više

117.200€ (2 170 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 54m²
  • 3/4 spratova

Na prodaju odličan dvoiposoban stan, 52m2 , Telep/Adice

Telep, Novi Sad

Na prodaju odličan dvoiposoban stan na granici između Telepa i Adica, površine 52m², na mirnoj i atraktivnoj lokaciji, idealnoj kako za porodičan... više

117.300€ (2 255 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 52m²
  • 1.sprat