Za upit zadnjih 15 dana pronađeno 6788 oglasa

Luksuz u centru grada

Centar, Jagodina

Ova neverovatna ponuda se nalazi u srcu Jagodine ali van buke a sve vam je na dohvat ruku. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se iz... više

78.000€ (1 200 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 65m²
  • 3/5 spratova

Na prodaju građevinski plac u industrijskoj zoni – idealna lokacija za poslo

Aleksinački Rudnik, Okolina, Aleksinac

Prodaje se građevinski plac u industrijskoj zoni, idealan za izgradnju proizvodnih hala, magacina, logističkih centara ili drugih komercijalnih... više

120.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Gradjevinsko zemljište veće površine sa poslovnim objektima na glavnom putu

Glogovac, Okolina, Jagodina

Retko u ponudi,vece gradjevinsko zemljište od 1500 m2 ,sa upotrebnom dozvolom za uknjižene objekte u bruto površini preko 1000 m2 ,sa industrijskom... više

85.000€ (85 €/m²)

  • 1000m²
  • Prizemlje

Pravilan plac pogodan za vikendicu

Lipar, Jagodina

Prodaje se parcela na Liparu, površine 20 ari, pravilnog oblika, idealna za izgradnju vikendice. Uživajte u prirodnom okruženju, zelenilu i... više

8.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Stambeno - poslovni prostor u centru Jagodine

Centar, Jagodina

Na prizemlju se nalazi lokal površine 75m2 koji je idealan za sve vrste prodajne delatnosti kao i ordinacije i salone lepote i frizerske salone... više

170.000€ (1 103 €/m²)

  • 154m²
  • Prizemlje

New District garaža u zatvorenom stambenom kompleksu - Jagodina

Centar, Jagodina

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan... više

31.850€ (1 225 €/m²)

  • 26m²
  • .sprat

Centar, Jagodina

22.197€ (1 233 €/m²)

  • 18m²
  • .sprat

Centar, Jagodina

22.638€ (1 257 €/m²)

  • 18m²
  • .sprat

Moderna kuća u širem centru grada, 150 m2

Kičevo, Medijana, Niš

Na prodaju novoizgrađena kuća u širem centru grada, planirana i izgrađena po svim savremenim standardima gradnje, za udoban... više

318.000€ (2 120 €/m²)

  • 150m²
  • 1.sprat

Stanovi u novogradnji u centru Jagodine po akcijskoj ceni

Centar, Jagodina

MOGUĆNOST KUPOVINE NA 24 MESEČNIH RATA UZ UČEŠĆE OD 50% !!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu prazničnu ponudu da kupite stan po sniženoj... više

129.525€ (1 506 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 86m²
  • 1/5 spratova

Poslovno stambeni objekat na ulazu u Ćupriju

Moravski park, Ćuprija

Poslovno stambeni objekat na ulazu u Ćupriju iz pravca Jagodine. Objekat se sastoji od tri lokala u prizemlju bruto površine oko 150m2 pogodni... više

150.000€ (500 €/m²)

  • 300m²
  • .sprat

Kuća sa pomoćnim objektima

Kočino selo, Okolina, Jagodina

Na parceli se nalazi kuća i tri pomoćna objekta, kuća je površine 91m2. Pomoćni objekti 42m2,26m2 i 23m2 izgrađeni pre donošenja propisa o izgradnji.... više

40.000€ (439 €/m²)

  • 91m²
  • /1 spratova