Za upit zadnjih 15 dana pronađeno 6885 oglasa

Kuća 250 m², 7 ari, Obrenovac, Barič – 150 000 €

Barič, Obrenovac, Beograd

• U ponudi kuća u Bariču, opština Obrenovac, površine 250 m², spratnosti Po+PR+I+Pk, na placu od 7 ari. • Struktura: Kuća se sastoji iz tri... više

150.000€ (600 €/m²)

  • 250m²
  • .sprat

Trosoban stan 80m2, na Paliluli

Palilula, Palilula, Niš

Prodaje se stan od 80m2, u blizini Palilulske pijace. Stan se nalazi na trećem, od ukupno četiri spratova, kvalitetne starogradnje bez lifta.... više

130.000€ (1 625 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 3/4 spratova

Kuća, Jagodin mala, Pantelej

Jagodin mala, Pantelej, Niš

Na prodaju kuća u Jagodin mali, na Panteleju, uknjižene površine 121m2 sa pomoćnim objektom 25m2 i garažom 17m2, na placu površine 384m2. Nalazi... više

140.000€ (1 157 €/m²)

  • 121m²
  • Prizemlje

Odlična porodična kuća 360m2 sa pomoćnim objektom, plac 21.32 ari, Pasi Pol

Pasi poljana, Palilula, Niš

Na prodaju porodična kuća u Pasi Poljani. Nalazi se u naseljenom delu i odlična je za miran porodični život. Udaljena 4,5 km od centra Niša.... više

415.000€ (1 152 €/m²)

  • 360m²
  • Prizemlje

Plac, voćnjak, kod Gornjeg Matejevca, 995 m2

Gornji Matejevac, Pantelej, Niš

Na prodaju plac, poljoprivredno zemljište - voćnjak, veoma blizu Gornjeg Matejevca, na ravnom terenu, u lepom, prirodnom okruženju.... više

10.000€ (10 €/m²)

  • 995m²

Centar, Kuća 421m2, Nišavski Kej

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju prelepa kuća na Nišavskom Keju. Odlična investicija za miran i komforan porodični život. Lokacija je jedinstvena, pa se može rekonstruisati... više

730.000€ (1 733 €/m²)

  • 421m²
  • Prizemlje

Novogradnja, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 67,15m2. Nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom.... više

118.180€ (1 763 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 67m²
  • Prizemlje/4 spratova

Plac za gradnju vikendice u Proseku, 944 m2

Prosek, Niška banja, Niš

Na prodaju plac, trenutno poljoprivredno zemljište, pogodan za gradnju vikendice ili kuće za stanovanje, na atraktivnoj, osunčanoj... više

20.000€ (21 €/m²)

  • 944m²

Lokal u Karađorđevoj ulici

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Prodaje se lokal u Karađorđevoj ulici od 31 m2. Lokal se sastoji iz dve prostorije od 17 m2 i 14 m2. Pogodan je za sve delatnosti, posebno za... više

62.000€ (2 000 €/m²)

  • 31m²
  • Prizemlje

Kuća Brzeće

Kopaonik, Kopaonik, Kopaonik

Na prodaju kuća u Brzeću na 100 metara od gondole, odlična investicija za one koji žele da nađu mir u prirodnom okruženju a blizu skijališta.... više

150.000€ (1 500 €/m²)

  • 100m²
  • Prizemlje

Kuća 122m2, Palilula

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju kuća na Paliluli u bilizini škole Kole Rašić. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata sa mogućnošću iskorišćenja i tavanskog prostora.... više

129.000€ (1 057 €/m²)

  • 122m²
  • Prizemlje

Plac , poslovna zona u blizini naplatne stanice Niš-sever

Čamurlija, Crveni krst, Niš

Prodaje se parcela površine 1331m2, u blizini naplante stanice Niš-sever. Po svojoj lokaciji parcela se nalazi u projektovanoj poslovnoj zoni... više

61.800€ (46 €/m²)

  • 1331m²