Za upit zadnjih 15 dana pronađeno 6975 oglasa

Dve kuće na prodaju

Raševica, Okolina, Paraćin

ODLIČNO seosko domaćinstvo u Raševici - opština Paraćin Na placu se nalazi stara kuća koja zahteva ulaganja i nova, nedovršena prostrana kuća.... više

18.000€ (64 €/m²)

  • 280m²
  • Prizemlje/2 spratova

Ograđen plac, Novo Lanište

Novo Lanište, Okolina, Jagodina

*na parceli se nalazi bandera, pored placa je prošao glas i voda. više

6.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Odlična kuća, novija gradnja

Trnava, Jagodina

*Gas prošao pored kuće *Kuća se nalazi na glavnom putu, odličan prilaz placu i kući *Kuća je useljiva i u super stanju više

120.000€ (400 €/m²)

  • 300m²
  • /2 spratova

Odlična kuća sa pomoćnim objektom

Crvene livade, Jagodina

*pomoćni objekat *fasada *USELJIVA više

85.000€ (425 €/m²)

  • 200m²
  • /3 spratova

Kuća sa poslovnim prostorom

Kolonija, Jagodina

Stambeni deo oko 100m2, ostatak čini poslovni prostor. Spoljne stepenice za ulazak u stambeni deo! Kuća se sastoji od komfornog dnevnog boravka... više

125.000€ (625 €/m²)

  • 200m²
  • /2 spratova

TOP LOKACIJA – Plac u Sopotu sa pogledom, 18 ari, idealan za kuću ili vikend

Sopot, Beograd

Na prodaju atraktivan građevinski plac površine 18 ari, na odličnoj lokaciji u Sopotu. Postoji mogućnost kupovine i susedne parcele iste površine... više

60.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

LUKSUZNA KUĆA 325m² NA 90 ARI PLACA – STUBLINE / BLIZU OBRENOVCA – 160.00

Stubline, Obrenovac, Beograd

Prodaje se prostrana i potpuno uređena kuća od 325m² na čak 90 ari placa, idealna za porodičan život, uživanje u prirodi ili kao ozbiljna investicija.... više

160.000€ (492 €/m²)

  • 325m²
  • Prizemlje

Jednosoban stan 34.92m², III sprat, Obrenovac, CENTAR - 69.840€ + PDV

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju jednosoban stan površine 34.92m² u kvalitetnoj novogradnji. Stanovi su dostupni od prvog sprata do potkrovlja, sa funkcionalnim rasporedom... više

69.840€ (2 054 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 34m²
  • 3.sprat

Jednoiposoban stan u novogradnji 40.63m², I sprat, Obrenovac, CENTAR - 81.260m

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju jednoiposoban stan površine 40.63m² u kvalitetnoj novogradnji. Stanovi su dostupni od prvog sprata do potkrovlja, sa funkcionalnim... više

81.260€ (2 031 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 1.sprat

Plac 59 ari, Obrenovac, Konatice – 26 500€

Konatice, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju građevinski plac ukupne površine 59 ari u Konaticama, opština Obrenovac, približnih dimenzija 77x77m. • Plac se nalazi u prelepom... više

26.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac u Junkovcu, kod Topole- površina 3000 m2, poljoprivredno zemljište

Junkovac, Topola, Topola

Na prodaju plac u selu Junkovac, kod Topole, površine 3000 m. Plac je poljoprivredno zemljšte, ali se može izvršiti prenamena. Dozvoljena... više

14.000€ (4 €/m²)

  • 3000m²

Kuća 108m2, 37 ari placa, Grabovac, Obrenovac - 40000e

Grabovac, Obrenovac, Beograd

Na prodaju nezavrsena kuća – Pr+1 u Grabovcu bruto gradjevinske povšine 107.88m2 na placu od 37.40ari. Kuća se sastoji iz dve etaže,koje... više

40.000€ (370 €/m²)

  • 108m²
  • .sprat