Višnjica, Palilula, Beograd
Palilula, Višnjica - Potes Vinogradi plac, 19.57 ari, front prema ulici 47m x 42m Građevinska parcela sa predivnim pogledom na Dunav. Predviđena... više
88.000€ 0 €/m²)
Olimp, Zvezdara, Beograd
Zvezdara, Olimp - Duvanjska poslovni prostor, 164m2, SUT/4, EG U ponudi poslovni prostor u stambenoj zgradi. Sastoji se od više garažnih... više
224.000€ (1 365 €/m²)
Ada Ciganlija, Čukarica, Beograd
Čukarica, Ada Ciganlija - KUĆICA NA VODI 3.0, 145m2 (tri terase 45m2), PR+I, EG, parking, struja, voda Splav, lociran na najlepšem delu Ade... više
110.000€ (758 €/m²)
Višnjička Banja, Palilula, Beograd
Palilula, Višnjička banja - Despotovačka kuća, 10.0, 204m2 (terasa 10m2), PR+I, EG, telefon, interfon, garaža, struja U ponudi kuća na dve... više
300.000€ (1 470 €/m²)
Hram Sv. Save, Vračar, Beograd
Vračar, Hram Svetog Save - Lamartinova 5.0, 136m2 (terasa 34m2), TA, 2/2, podrum, parking Odličan stan u predratnoj vili, odmah kod Karađorđevog... više
310.000€ (2 279 €/m²)
Dorćol, Stari Grad, Beograd
U srcu Cara Dušana prodaje se zasebna dvorišna kuća, potpuno renovirana i proširena na četiri etaže. Objekat funkcioniše kao savršen spoj luksuznog... više
635.000€ (2 873 €/m²)
Kozujevo, Kragujevac, Kragujevac
Na prodaju kuća površine 72m2 na placu od 11.60 ari . Nalazi se u Kozujevu na 5 km udaljenosti od centra grada, u parkovskom okruženju obzirom... više
62.000€ (861 €/m²)
Centar, Jagodina
Prodaje se moderan i funkcionalan stan površine 50,74m², idealno raspoređen kako bi svaki kvadrat bio maksimalno iskorišćen, sa mogućnošču povračaja... više
84.128€ (1 617 €/m²)
Kajsijar, Jagodina
Prodaje se luksuzna kuća površine 181 m² koja spaja udoban porodični život sa izuzetnim investicionim potencijalom. Ova nekretnina nije samo... više
206.000€ (1 138 €/m²)
Paraćin
Prodajemo potpuno novu halu na glavnom putu Paraćin-Pojate u Striškom naselju. Visina hale je 5m Dužina hale je 25m Mokri cvor Parking prostor... više
220.000€ (733 €/m²)
Beograd mala, Crveni krst, Niš
Na prodaju kuća u neposrednoj blizini Autobuske stanice, nalzi se na placu od 4 ara. Kuća je prizemna, površine 140m2,... više
100.000€ (714 €/m²)
Ribarski put, Jagodina
Parcela je raščišćena celom dužinom , Ograđena je . Privatna je svojina 1/1 . Ako već dugo tražite većup arcelu na grdaskoj lokaciji da započnete... više
85.000€ 0 €/m²)