Za upit zadnjih 15 dana pronađeno 6982 oglasa

Hala na prodaju

Paraćin

Prodajemo potpuno novu halu na glavnom putu Paraćin-Pojate u Striškom naselju. Visina hale je 5m Dužina hale je 25m Mokri cvor Parking prostor... više

220.000€ (733 €/m²)

  • 300m²
  • .sprat

Kuća, Autobuska stanica

Beograd mala, Crveni krst, Niš

Na prodaju kuća u neposrednoj blizini Autobuske stanice, nalzi se na placu od 4 ara. Kuća je prizemna, površine 140m2,... više

100.000€ (714 €/m²)

  • 140m²
  • Prizemlje

Velika parcela na Ribarskom putu

Ribarski put, Jagodina

Parcela je raščišćena celom dužinom , Ograđena je . Privatna je svojina 1/1 . Ako već dugo tražite većup arcelu na grdaskoj lokaciji da započnete... više

85.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

PRILIKA KOJU NE VREDI PROPUSTITI – KUĆA U BRZANU!

Brzan, Okolina, Batočina

Na prodaju je kuća površine 47 m² na placu od 4,24 ara, smeštena na mirnoj i izuzetnoj lokaciji u Brzanu. Objekat zahteva ulaganje, ali pruža... više

25.000€ (531 €/m²)

  • 47m²
  • Prizemlje

Nova prizemna kuća na mirnoj lokaciji

Kolonija, Jagodina

Na prodaju je kompletno renovirana kuća u naselju Kolonija, do koje vodi asfaltni put. Kuća se sastoji od: ✔️ hodnika ✔️ kupatila ✔️ trpezarije... više

62.500€ (811 €/m²)

  • 77m²
  • Prizemlje

Kuća na Vašarištu 200m2

Vašarište, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća na Vašarištu površine 200m2. Kuća je etažirana i sastoji se od tri stana. Svaki stan čine hodnik, dve spavaće sobe, dnevni... više

180.000€ (900 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje/2 spratova

Odlična ponuda, plac 4697m2, Donja Vrežina

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju odličan plac u Donjoj Vrežini. Plac je poljoprivredno zemljište, ukupne površine 4697m2. Prednji front je 49,20m širine, dužina placa... više

48.500€ (10 €/m²)

  • 4697m²

Kompleks Plavuša – Stanovi odmah po izvanrednim cenama i idealnim kvadratura

Vašarište, Jagodina

Kupovina moguća klasičnim stambenim kreditom, kreditom za mlade – ili čak NA RATE samo uz lični dokument! Stanovi odmah useljivi – po izvanrednim... više

119.669€ (1 259 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 95m²
  • 7/8 spratova

Plac u Donjem Vlasu, 659 m2

Donje Vlase, Palilula, Niš

Na prodaju plac u Donjem Vlasu površine 659m2. Plac je poljoprivredno zemljište, pravilnog pravougaonog oblika i nalazi se u neposrednoj blizini... više

8.000€ (12 €/m²)

  • 659m²

Na prodaju veliko imanje u okolini Vrnjačke Banje

Lipova, Okolina, Vrnjačka Banja

Na prodaju veliko imanje u okolini Vrnjačke banje, naselje Metinske livade - Lipova (2-3 km od centra banje). Vrednost ovog imanja je u predivnom... više

250.000€ (1 329 €/m²)

  • 188m²
  • .sprat

U ponudi kuća u naselju Erdeč 220 m2

Erdeč, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u naselju Erdeč od 220 m2 na 4 ara. Kuća se nalazi pored asfaltnog puta u naselju, blizu škole, marketa i autobuskog stajališta.Vlasništvo... više

155.000€ (704 €/m²)

  • 220m²
  • Prizemlje

Tražiš stan za sređivanje? Lokacija TOP, potencijal OGROMAN!

Centar, Ćuprija

Na prodaju stan na drugom spratu stambene zgrade u strogoj zoni centra grada, sa izuzetnim potencijalom, ali uz potrebu za renoviranjem. Stan... više

38.000€ (655 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 58m²
  • 2/5 spratova