Za upit zadnjih 15 dana pronađeno 7565 oglasa

Prodaje se celina od tri zasebna apartmana u Konacima(Ras)

Centar, Kopaonik

Potpuno opremljeni apartmani u prizememlju konaka Ras od 23m2, 22m2, 22m2 Prostor ispred apartmana od 7m2, 7m2, 4m2, 5m2 Sauna unutar prostora... više

420.000€ (4 666 €/m²)

  • 90m²
  • Prizemlje

Novogradnja, lokal, direktna prodaja,

Centar, Leskovac, Leskovac

Na prodaju lokal u novogradnji. Lokal je projektovan sa 88m2 i uz mogućnost formiranja galerije u istoj kvadraturi, kao i dodatnog prostora... više

264.000€ (3 000 €/m²)

  • 88m²
  • Prizemlje/6 spratova

Građevinsko zemljište u Popovcu 58 ari

Popovac, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac u Popovcu, 58 ari. Plac je građevinsko zemljište i nalazi se na asfaltiranoj ulici sa mogućnošću priključka na struju, vodu... više

90.000€ (15 €/m²)

  • 5797m²

Prodaje se sredjena kuća

4. juli, Paraćin

U mirnom delu Paraćina prodajemo kuću sa četiri spavaće sobe,uknjiženu sa grejanjem na gas. više

130.000€ (670 €/m²)

  • 194m²
  • .sprat

INVESTICIJA KOJA SE ISPLATI OD PRVOG DANA – GARSONJERA U SRCU VRNJAČKE BANJE

Vrnjačka Banja

Prodaje se luksuzna garsonjera u savremenoj novogradnji u Vrnjačkoj Banji – najposećenijem turističkom centru Srbije, koji ne miruje nijednog... više

54.640€ (1 884 €/m²)

  • Garsonjera
  • 29m²
  • Suteren/3 spratova

LUKSUZNA PRILIKA U SRCU VRNJAČKE BANJE – MODERAN STAN U IZGRADNJI!

Vrnjačka Banja

Završetak radova: mart 2026. | Moguć povraćaj PDV-a U ponudi je jednosoban stan u savremenoj zgradi koja je trenutno u izgradnji, u jednoj... više

79.675€ (1 770 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 45m²
  • Prizemlje/4 spratova

Dupleks stana po veoma povoljnoj ceni za porodice sa više dece

Vašarište, Jagodina

Stan na dva nivoa, veoma komforan , renoviran , polunamešten po veoma povoljnoj ceni. Uknjižena kvadratura dupleksa je 83m2 , dok je bruto... više

85.000€ (1 024 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 83m²
  • 4/4 spratova

Na prodaju poljoprivredno zemljište – Šantarovac (oko 4 hektara)

Šantarovac, Okolina, Jagodina

Prodaje se poljoprivredno zemljište,više parcela, površine oko 4 hektara u mestu Šantarovac. Zemljište je ravno, obradivo i pogodno za razne... više

20.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prelepo uređen stan sa dvorištem

Sarina Međa, Jagodina

PRELEPO UREĐEN STAN NA 4 NIVOA – KOMFOR, FUNKCIONALNOST I STIL! Prodaje se jedinstveno organizovan stan na četiri nivoa, idealan za porodičan... više

165.000€ (970 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 170m²
  • .sprat

Prodaja, Poljoprivredno zemljište, Bujanovac

Bujanovac

Poljoprivredno zemljište katastarska parcela 2328 KO Karadnik, Bujanovac. U neposrednoj blizini preduzeća za puteve. Površina 360 m2 CENA:... više

7.200€ 0 €/m²)

  • 0m²

Kuća na gradskoj lokaciji u bizini aqva Parka na 100 metara od Aqva Parka

Akva Park, Jagodina

Veoma povoljna ponuda kuća na parceli od 2 ara nadomak turističke zone u Jagodini. Gradska lokacija. Na placu se nalazi kuća 71m2. Plac i... više

75.000€ (937 €/m²)

  • 80m²
  • Prizemlje/1 spratova

Kvalitetna kuća u alpskom stilu, 267 m2 na placu od 501 m2 i montažna

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju izuzetno kvalitetno građena moderna kuća za komforno stanovanje ili biznis, na Bubnju, u prirodnom okruženju a... više

269.000€ (1 007 €/m²)

  • 267m²
  • 1.sprat