Za upit zadnjih 15 dana pronađeno 7565 oglasa

Stambeno poslovni objekat u glavnoj ulici u Jagodini

Širi centar, Jagodina

Ovakva ponuda se retko pojavljuje na tržištu nekretnina. U pitanju je stambeno - poslovni objekat koji se sastoji iz: - lokala površine 40m2... više

230.000€ (954 €/m²)

  • 241m²
  • /2 spratova

Prostrana porodična kuća sa dva sređena dvorišta i garažom

Tavrića obori, Jagodina

Na prodaju je prostrana kuća na dva sprata, idealna za porodični život, sa dodatnim pogodnostima koje pružaju komfor i funkcionalnost. Kuća... više

160.000€ (583 €/m²)

  • 274m²
  • /2 spratova

Na prodaju lokal u centru Ćuprije – idealan za vaš biznis!

Centar, Ćuprija

Prodajemo funkcionalan poslovni prostor u samom centru Ćuprije, na atraktivnoj lokaciji! Lokal ima ukupnu površinu od 66 m² i sastoji se od:... više

65.000€ (984 €/m²)

  • 66m²
  • Prizemlje

Stan u Novogradnji u Vrnjačkoj Banji: Kvalitetna Gradnja, Izvrsna Lokacija, Pr

Raj, Vrnjačka Banja

Na prodaju stan u novogradnji na prestižnoj i atraktivnoj lokaciji u Vrnjačkoj Banji, površine 36.88 m². Stan se nalazi u savremenoj stambenoj... više

62.696€ (1 741 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 36m²
  • 2/3 spratova

Apartman, Brzeće, Kopaonik

Brzeće, Kopaonik, Kopaonik

Na prodaju apartman uknjižene površine 42m2, koji se nalazi u turističkom naselju Brzeće, koje se nalazi u podnožju istočne strane Kopaonika... više

75.000€ (1 415 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 53m²
  • 2/4 spratova

Prodaja, Kuća, Bujanovac

Bujanovac

Prodaje se kuća sa placem u centru Bujanovca. Kuća se nalazi na adresi Karađorđa Petrovića br.38. Kuća u osnovi ima 74m2, a plac je ukupne... više

91.000€ (1 229 €/m²)

  • 74m²
  • .sprat

Dvosoban stan, 68m2, kod Doma zdravlja

Dom zdravlja, Medijana, Niš

Na prodaju stan, uknjižene površine 68m2, u neposrednoj blizini Doma Zdravlja i Delte. Nalazi se na 6-om, spratu zgrade stare gradnje bez lifta.... više

93.000€ (1 367 €/m²)

  • 2 soba
  • 68m²
  • 6/6 spratova

Na prodaju poslovna hala

Stubica, Okolina, Paraćin

Nudimo vam jedinstvenu priliku da postanete vlasnik poslovne hale površine 570 m² sa pratećim poljoprivrednim zemljištem od 26 ari. Ovaj objekat... više

90.000€ (157 €/m²)

  • 570m²
  • .sprat

Prelep 4-soban stan u potkrovlju sa velikom terasom

Beograđanka, Savski Venac, Beograd

Ovaj prostran 4-soban stan, duplex, nalazi se na trećem spratu zgrade i prostire se na 96 m². Stan je osvetljen putem Velux prozora i pruža... više

232.000€ (2 416 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 96m²
  • 3/3 spratova

Nezavršena prizemna kuća

Crvene livade, Jagodina

Ova kuća je budući dom koji čeka da bude pretvoren u vašu savršenu oazu! Osnovu kuće, dimenzije: 100m2 Ova nezavršena kuća na 10 ari placa... više

28.000€ (280 €/m²)

  • 100m²
  • /1 spratova

Prelepa parcela idealna za gradnju kuće

Trnava, Jagodina

Prelepa četvrtasta parcela idealna za gradnju kuće. Nalazi se u Trnavi,iza Hostela vegas. Ima dobar prilaz. više

24.300€ 0 €/m²)

  • 0m²

Kuća novijeg datuma kod Akva parka

Akva Park, Jagodina

Ovo je kuća za višečlanu porodicu. Sastoji se iz velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i dve terase. Na spratu se nalazi... više

150.000€ (436 €/m²)

  • 344m²
  • Prizemlje/2 spratova