Za upit Temerin zamena stan Novi Sad pronađeno 16 oglasa

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – NOVOGRADNJA TEMERINSKI PUT – STANOVI 29m² DO 84

Slana Bara, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – STANOVI U IZGRADNJI NA TEMERINSKOM PUTU – 29m² DO 84m² – NOVOGRADNJA U ponudi je prodaja stanova u izgradnji na... više

97.838€ (2 275 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 43m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Podbara - Uknjižen dvosoban stan ID#1001078

Podbara, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Podbara, ulica Miloša Obilića. Predstavljamo uknjižen kompletno renoviran dvosoban stan koji se nalazi u neposrednoj blizini Temerinske... više

144.200€ (3 068 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 47m²
  • Prizemlje

Novi Sad, Podbara - Uknjižen jednoiposoban stan ID#1001174

Podbara, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Podbara, ulica Jug Bogdana. Uknjižen jednoiposoban stan u neposrednoj blizini centra grada, Temerinske pijace i Osnovne škole ´Ivan... više

72.100€ (2 486 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 29m²
  • 2/3 spratova

Novi Sad, Podbara - Trosoban, dvorišni stan ID#5000005

Podbara, Novi Sad, Novi Sad

Dvorišni stan. Novi Sad, Podbara, ulica Temerinska. Predstavljamo komforan, lepo održavan, dvorišni, po strukturi trosoban stan koji se nalazi... više

206.000€ (2 145 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 96m²
  • Prizemlje