Korićani, Kragujevac, Kragujevac
Na prodaju plac u Korićanima, površine 15,02 ara. Plac je građevinsko zemljište na 200m od magistralnog puta, ima gradska voda i kanalizacija.... više
78.000€ (51 €/m²)
Petrovac, Kragujevac, Kragujevac
Na prodaju plac u Petrovcu od 57,69 ari. Plac se nalazi u naselju Petrovac , građevinsko je zemljište. Sa placa je prelep pogled na ceo... više
114.000€ (19 €/m²)
Stara Zvezda, Kragujevac, Kragujevac
Na prodaju plac od 23,24 ara u blizini Zastavine ambulante sa gornje strane Lepenice u naselju. Zemljište je gradsko građevinsko, može da se... više
100.000€ (43 €/m²)
Mala vaga, Kragujevac
Na prodaju poslovni prostor u naselju Mala Vaga. Površina lokala je 42m2 i poseduje izlog i ostavu. Lokal se već dugi niz godina uspešno izdaje... više
63.000€ (1 500 €/m²)
Petrovac, Kragujevac
Prodaje se građevinsko zemljište površine 6,5a na izuzetnoj lokaciji u naselju Petrovac. Ova lokacija pruža savršen balans između prirodnog... više
23.400€ 0 €/m²)
Sušica, Kragujevac
Prodaje se prostrana kuća kao stambena zgrada sa vise jedinica, površine 650 m² na odličnoj lokaciji u naselju Šušica, na placu od 3,5 ara.... više
250.000€ (384 €/m²)
Petrovac, Kragujevac
Prodaju se dva građevinska placa na izuzetnoj lokaciji u naselju Petrovac. Ova lokacija pruža savršen balans između prirodnog okruženja i blizine... više
45.000€ 0 €/m²)
Beloševac, Kragujevac
Prodaje se Smart moderna porodična kuća bruto površine 122 m², smeštena na placu od 5 ari, u mirnom delu naselja Beloševac. Objekat je novije... više
110.000€ (901 €/m²)
Jovanovac, Kragujevac, Kragujevac
Na prodaju plac u Kragujevcu, koji se nalazi na putu za Jovanovac, površine 90,02 ara. Izvršena je prenamena zemljišta, a blizina grada i saobraćajnica... više
560.000€ (62 €/m²)
Knić, Knić, Knić
Prodaje se plac u Ravnom Gaju površine 1,2 hektara po ceni od 40 000 eura. Plac se nalazi na glavnom putu,na građevinskom zemljištu. Ovo je... više
40.000€ (3 €/m²)
Veliki Park, Kragujevac, Kragujevac
Na prodaju poslovni prostor u Kragujevcu, u blizini Velikog parka, u stambeno poslovnoj zgradi. Suteren. Površina je 25 m2. Opremljen, odmah... više
38.500€ (1 540 €/m²)
Maršić, Kragujevac, Kragujevac
Na prodaju plac u Maršiću od 14,70 ari. Zemljište je gradsko građevinsko, a po kulturi njiva. Parcela je tamponirana i nasuta. Kanalizacija... više
61.800€ (42 €/m²)