Za upit suma pronađeno 821 oglasa

Porodična kuća na Trošarini, 200m2

Trošarina, Medijana, Niš

Na prodaju porodična kuća na Trošarini. Nalazi se u mirnom i lepom okruženju za porodično stanovanje, u neposrednoj blizini osnovne škole, fakulteta,... više

195.000€ (975 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje

Jednosoban stan u centru Jagodine, 30, 64 m², 6/9 sprat

Centar, Jagodina

U ponudi je moderan stan u centru Jagodine, u kvalitetno izvedenoj zgradi na 6. spratu od ukupno 9. Površina stana iznosi 30,64 m², a raspored... više

52.000€ (1 733 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 30m²
  • 6/9 spratova

Lokal u strogom centru grada

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju lokal u strogom centru grada od 40 m2 za 206.000 e. Ugostiteljski lokal koji radi dugo godina na ekstra lokaciji u blizini starog... više

206.000€ (5 150 €/m²)

  • 40m²
  • Prizemlje

4.0, PALILULA - NOVI NIŠ, TREĆI SPRAT, LIFT, CG

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju stan na Paliluli, žute fasadne cigle (vojne zgrade). U neposrednoj blizini vrtića, osnovne škole, gimnazije, DIF-a i FZNR-a, apelacionog... više

150.000€ (1 630 €/m²)

  • 4 soba
  • 92m²
  • 3.sprat

Voždovac, Ripanj, Natalije Cvetković , Kuća, 220m2, 150000 EUR

Ripanj, Beograd

U lepoj prirodi odlična kuća sama na placu od 15 ari. Kuća se sastoji od prizemlja, visokog prizemlja i polupotkrovlja. Prizemlje: dve velike... više

150.000€ (681 €/m²)

  • 220m²

Zvezdara, Dimitrija Tucovića, Dimitrija Tucovića, 13m2, 19500EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 117781, struja. Prodajemo garazno mesto na donjoj platformi u stambeno poslovnoj zgradi. Garaza je cista, suva, pokrivena video... više

19.500€ (1 500 €/m²)

  • 13m²

Stan u Vrnjačkoj Banji, novogradnja

Piskavac, Vrnjačka Banja

Nova oaza za život, u srcu Srbije, u Vrnjačkoj Banji. U mirnom delu Banje, VB Residences je Vaša adresa za budućnost, stvaranje novih priča... više

71.000€ (2 629 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 27m²
  • 2/4 spratova

NOVOGRADNJA U STROGOM CENTRU ĆUPRIJE

Centar, Ćuprija

Na prodaju stanovi različitih kvadratura u jednoj od najatraktivnijih lokacija u Ćupriji – sama glavna ulica, idealno za porodično stanovanje... više

59.737€ (1 357 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 44m²
  • Prizemlje/5 spratova

NOVOGRADNJA U STROGOM CENTRU ĆUPRIJE

Centar, Ćuprija

103.752€ (1 330 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 78m²
  • 5/5 spratova

NOVOGRADNJA U STROGOM CENTRU ĆUPRIJE

Centar, Ćuprija

61.897€ (1 375 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 45m²
  • Prizemlje/5 spratova

NOVOGRADNJA U STROGOM CENTRU ĆUPRIJE

Centar, Ćuprija

63.585€ (1 352 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • Prizemlje/5 spratova

Savski venac, centar - Kneza Miloša, 620m2

Centar (Savski venac), Savski Venac, Beograd

Savski venac, centar - Kneza Miloša kuća, 620m2, terase, Po+PR+I+Ptk, CG, telefon, interfon, video nadzor, podrum, parking, garaže, struja,... više

9.000.000€ (14 516 €/m²)

  • 620m²
  • Prizemlje/2 spratova